Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bir bölümde kaldım. baş karakter ve sürekli yarı cıplak biri var.baş karakterin kankası. onunla başlarına bere takıp eve girmeye çalışıyorlar. ama nereden eve gireceğimi bulamadım. yardımcı olacak var mı?

P

profes1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7 ve 8. Bölümü indirip apkyı açtığım anda uygulama yüklenmedi hatası veriyor sadece bende mi böyle arkadaşlar( ilk 6 bölüm cidden çok iyi )

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bir bölümde kaldım. baş karakter ve sürekli yarı cıplak biri var.baş karakterin kankası. onunla başlarına bere takıp eve girmeye çalışıyorlar. ama nereden eve gireceğimi bulamadım. yardımcı olacak var mı?
Kankası dediğin derek olmalı. Evin sol tarafında tırmanıcak yer var ordan sonrasını halledebilirsin.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
7 ve 8. Bölümü indirip apkyı açtığım anda uygulama yüklenmedi hatası veriyor sadece bende mi böyle arkadaşlar( ilk 6 bölüm cidden çok iyi )
Cihazınızda yeterli alan olmadığı için böyle bir hata alıyorsunuz. Yaklaşık 10 GB alan yeterli olucaktır.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
zexy66666 USB kablosu ile telefonu PC'ye bağlayıp yapabilirsiniz. (Daha detaylı şekilde internetten veya YouTube'dan bakabilirsiniz)

T

tazbaby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar being a dık oyununun 7. Ve 8. Android özel bölümlerini telefonuma indirdim ve kurmak istedim fakat apkyi kurduğum sırada uygulama yuklenmiyor hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. Telefon modelim s7 edge

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Being a dik'te resimdeki sahnedeki seçenek aktif olmuyor. Quinn'in partideki teklifini kabul ettim ve Riona'yla üçlü yaptım. Bunlara rağmen aktif olmadı. Ayrıca oyunda büyük dik'im. Bu hata bir bende mi var ?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-02-23 120509.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-23 120509.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 29
Kyra.xd

Kyra.xd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paket ayrıştırılmasında sorun oluştu diyor 2. Indirişim hep aynı hatayı alıyorum çözümünü bilen?

Sonofzeus

Sonofzeus

Kredi
0$
Paket ayrıştırılmasında sorun oluştu diyor 2. Indirişim hep aynı hatayı alıyorum çözümünü bilen?
1. Ortalama 16-20 GB arası boş alan gerekiyor.
2. Split APK Installer veya diğer alternatif APK yükleyicilerini deneyin.
3. Cihazınız eski diye hata verebilir.
4. Yetersiz ram miktarından dolayı hata verebilir.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being a dik'te resimdeki sahnedeki seçenek aktif olmuyor. Quinn'in partideki teklifini kabul ettim ve Riona'yla üçlü yaptım. Bunlara rağmen aktif olmadı. Ayrıca oyunda büyük dik'im. Bu hata bir bende mi var ?
Sahneyi geriye alıp hile menüsünden kendini dik yap olması lazım

Sonofzeus

Sonofzeus

Kredi
0$
Sahneyi geriye alıp hile menüsünden kendini dik yap olması lazım
Tüm kombinasyonları denedim hem dikim hem üçlü yaptım hem Quinn'in teklifini kabul ettim. Hiçbir türlü olmuyor. Bugün baştan başlamayı deneyeceğim belki o işe yarar.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeterli alanınız olmadığından
Merhabalar being a dık oyununun 7. Ve 8. Android özel bölümlerini telefonuma indirdim ve kurmak istedim fakat apkyi kurduğum sırada uygulama yuklenmiyor hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. Telefon modelim s7 edge
Yeterli alanınız olmadığından dolayı bu hatayla karşılaşıyorsunuz. Ekstradan yer açmanız gerekli.

B

beastcr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pink cake duyuru yaptı martta geliyor zoey bölümleri

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunda Jill'e kaydım, kendim kaymış gibi mutlu oldum :) Yalnız bakire değilmiş bu bir miktar ince ruhuma dokundu, yine yaktık bir sigara daha.

Y

Yakaza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba sitede yeniyim
dosyayı indirdim fakat aoc olarak inmiş bunu nasıl kurabilirim?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
merhaba sitede yeniyim
dosyayı indirdim fakat aoc olarak inmiş bunu nasıl kurabilirim?
Cloud üzerinden indirdiniz galiba ve sadece .aoc dosyasını indirdiniz. Aynı linkteki exe dosyasını indirip .aoc dosyası ile aynı klasöre çıkartın ve oyunu açınız.

T

tumedi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga 1. sezonu bitirdim 2. sezon dowland diyorum oyunu indirdigim ana site skidrow birtürlü dlcyle nasıl yapcagımı anlamadim yardım edebilirmisiniz

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
aga 1. sezonu bitirdim 2. sezon dowland diyorum oyunu indirdigim ana site skidrow birtürlü dlcyle nasıl yapcagımı anlamadim yardım edebilirmisiniz
Nerden indirdiğiniz hakkında bir fikrim yok bizim sitemizden oyunu 1 kere indirip 2 sezona da erişebiliyorsunuz.

Üst Alt