Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ara bölümü oynayan yorumlayabilirmi?

46emo4646

46emo4646

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ara bölümü oynayan yorumlayabilirmi?
Karakterinin üniye başlamadan önce ki sevgilisiyle olanları anlatıyor kız sörf için gidiyor en son geri dönüyor normal sürümde babası kapıyı açtığında o kızı görüyor ve seni arıyor geri geldiğini söylüyor yeni numaranı vermesini söylüyorsun kıza sonra kapıya sage dayanıyor kapıyı aç diye orda bitiyor

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterinin üniye başlamadan önce ki sevgilisiyle olanları anlatıyor kız sörf için gidiyor en son geri dönüyor normal sürümde babası kapıyı açtığında o kızı görüyor ve seni arıyor geri geldiğini söylüyor yeni numaranı vermesini söylüyorsun kıza sonra kapıya sage dayanıyor kapıyı aç diye orda bitiyor
Anladım teşekkürler.

M

muco

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
kayıt dosyası hata veriyor ne yapmam gerek

T

TheNex0n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bişey merak ediyorum, yeni bölüm çıktığı zaman eski oyunu silip yenisini yüklemem mi gerekiyor? Yoksa silmeden devam ediyo mu?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Heisenberg19 Cihazın çok eski böyle sorun yaşaman normal biz bir şey yapamayız maalesef.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
peki bu ara bölüm ücretsiz olucakmı olursa ne zaman olur belli bir tarih varmı

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ara bölüm efsane olmuş karakterler animasyonlar mükemmel bir 3. Sezon geliyor gibi umarım en kısa zamanda gelir uzun soluklu olarak.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''Being A DIK: Interlude'' bir bağımsız kısa bir ara bölüm yani bir ''Spin-Off'' bölümü olarak karşımıza çıkıyor. ''Zoey'' ayrıldıktan sonra ki yaşadığı olaylara değiniyor. Tabi ki bir de kayıt dosyalarımızı test etmemizi sağlayan bir ara bölümde oldu. Başarılı bir şekilde 3.Sezona kayıt dosyalarıyla birlikte geçiş yapabiliyoruz. Ancak günümüz de geçen olaylara biraz daha değinilse güzel olacaktı. Özellikle çoklu mod seçiminin çalıştığını anlamızı sağlayabilirdi. Sanırım bu 3.Sezona kaldı, ''Sage'' öfkeli bir şekilde kapıya vurması ''Jill'' veya başka karakteri seçtik diye mi bu tepkiyi gösteriyor anlamadım. Ancak ''Sage'' seçenlerde de böyle bir sahne görülüyorsa yaptığımız seçimlerle alakası olmayabilir. Yoksa eski erkek arkadaşı ''Chad'' durumuna düştüğümüz bir an olacaktır.:unsure::sneaky:

Mr Akca

Mr Akca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 0.8.0 sürümünde oynamistim ama Interlude bölümünde save file calisir mi? Yoksa illa ki 0.8.2'yi mi oynamam gerekiyor😬

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben 0.8.0 sürümünde oynamistim ama Interlude bölümünde save file calisir mi? Yoksa illa ki 0.8.2'yi mi oynamam gerekiyor😬
Çalışabilir veya çalışmayabilir kesin bir şey söylemek zor olur denemekte fayda var.

Üst Alt