Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
G

Grand

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
devamı ne zaman gelir 10 kişi bekliyoruz :D bu arada grafikler çok iyi başarılarınızın devamını dilerim

D

Darklaser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun dosyalarında sıkıntı mı var?
Oyunu her linkten indirdim apk yı kur diyorum öyle beyaz ekran kalıyor. Kurulum gerçekleşmiyor. Diğer oyunları da indirdim sıkıntı yok, yardım eder misiniz?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun dosyalarında sıkıntı mı var?
Oyunu her linkten indirdim apk yı kur diyorum öyle beyaz ekran kalıyor. Kurulum gerçekleşmiyor. Diğer oyunları da indirdim sıkıntı yok, yardım eder misiniz?
Oyunun yüklemesi uzun sürüyor çünkü ağır bir oyun ve cihazınızda +12gb boş alan olması gerekiyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Dr.PinkCake'in ilk oyunu Acting Lessons ı oynayan herkes eminim çok sevmiştir yapımı . Yeni bir oyunu çıkacağını ilk düşündüğümde gerçekten beklentim çok büyüktü ve bence beklentimi karşılayan bir oyun. kaç ay 6. bölümü bekledik. Kasım gibi çıktığı an İngilizcesini oynamıştım. Daha sonra buradan Türkçe de oynamıştım . Şuan 7.bölümü bekliyorum . Yapımcı Mart gibi duyurur umarım . Çok güzel olacağına eminim ama hikayenin sonu gerçekten 1 yıldan fazla sürecek gibi duruyor. Acting Lessons dan daha büyük bir iş ama bu kadar uzun aralar ile yapılması beni üzüyor. Daha hızlı yapabilirler bence. Sonuçta pandemi dolayısıyla çok daha fazla vakitleri var. Yapımcının biraz da beklenti oluşturmak gibi bir hedefi olduğunu düşünmeye başladım.

H

helavela1

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bende oyunu rardan çıkardığımda içinde bulunan .exe adlı dosyayı virus olarak gördüğünden açmıyor. Yardım edebilirmisiniz?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Bende oyunu rardan çıkardığımda içinde bulunan .exe adlı dosyayı virus olarak gördüğünden açmıyor. Yardım edebilirmisiniz?
Antivirüs varsa kapatınız Defender varsa onu da kapatınız. Çevirileri korumak için kullanılan programı tehtid olarak algılıyor.

H

helavela1

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
AlexMercer

AlexMercer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son 1.sezonu oynamıştım.Düşük boyut ile normal boyut arasındaki fark nedir acaba?

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7.bölüm için 5000 render hedeflemiş yapımcı yani 1 2 ay daha sürer bence en iyi tahminim nisanın 20 si ama zor

M

meyzbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Su anda rooster uygulamasını kontrol etmem gerekiyor yerini geçemiyorum yardim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-15-20-20-25-468_beingadik.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-04-15-20-20-25-468_beingadik.adultoyunceviri.com.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 37
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Su anda rooster uygulamasını kontrol etmem gerekiyor yerini geçemiyorum yardim
  • Ekranın sol üst köşesine tıklayın
  • Rooster uygulamasını açın ve son paylaşılan fotoğrafın yorumlarına girin
  • Yorumları sonuna kadar okuyun ve çıkın

X

xetne

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncellikle oyun gerçekten mükemmel, kusursuz.. Oynadığım onlarca oyun arasından favorim diyebilirim 7. bölümü dört gözle bekliyor olacağım teşekkürler adult oyun çeviri.

Üst Alt