Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
E

ELY VAGE

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normal indirme ve düşük boyutlu olan arasındaki farklar sadece grafikleri mi yoksa farklı şeyler de var mı ?

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl daha fazla sahne açılır demişsin. 3 tane evde kalman şart
1.derek striptizcilerle ilişkiye girersin
2.sage ile ilişkiye girersin
3.bellada şunu yapman lazım jillin evine gizli girdikten sonra ayrılırken tavuk gibi davrancan sonra bella yı ziyaret edecen bellada kalacan. tabi diğerleride var iyi oyunlar he birde şu jille banyo sahnesini yapamadım nasıl oluyor la.

A

argon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
T

theturn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yanlışlıkla launcher dosyasını silmişim .aoc dosyası duruyor. launcher dosyasını atabilir misiniz rica etsem tekrar indirmek istemiyorum

B

Berkanbirtane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar oyunu aynen söylendiği gibi obb klasörüne attıktan sonra kuruyorum fakat crash report hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz dosya eki mevcut

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210219-010408.jpg
    Screenshot_20210219-010408.jpg
    503.1 KB · Görüntüleme: 13
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Merhabalar oyunu aynen söylendiği gibi obb klasörüne attıktan sonra kuruyorum fakat crash report hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz dosya eki mevcut
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

A

argon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekranın sol üst köşesine tıklayın, Rooster'daki yorumları okuyun ve oluyorsa yorum yapın.
Tam olarak bu kısımda hic bir şekilde telefon simgesine tiklanmiyor. Onlarca kere silip yükledim yine de düzelmedi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210220-050300_Being a DIK.jpg
    Screenshot_20210220-050300_Being a DIK.jpg
    707.5 KB · Görüntüleme: 33
U

Univers

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunun türkçe olan bu sürümünü bitirdim. Bir sürü save var ama PC'de nereye kaydedilmişler bulamadım? yardımcı olabilir misiniz? yakında yeni sürüm çıktığında her şeyi yeniden oynamak hoş olmazdı.

B

Bora

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunun türkçe olan bu sürümünü bitirdim. Bir sürü save var ama PC'de nereye kaydedilmişler bulamadım? yardımcı olabilir misiniz? yakında yeni sürüm çıktığında her şeyi yeniden oynamak hoş olmazdı.
arama butonuna çalıştır yaz çıkan yere %appdata% yaz renpy klasörüne tıkla orda bulabilirsin

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
DrPinkCake bir kez daha neden bu kadar iyi olduğu bu oyun ile kanıtlamış oldu.Kendimi bu oyuna başlamamak için sınırlandırmıştım ve final yapınca başlayacaktım;bilirsiniz oyun bu kadar iyi olunca ve bitince boşluğa düşüyorsunuz ve beklemek çok can sıkıcı oluyor.Hikaye desen güzel render desen muazzam.DrPinkCake Acting Lessons oyununda bizi salya sümük ağlatıp güzel bir ders vermişti ancak bu oyununda biraz daha serbest olacağımızı söylemiş.Bunu kendisi oyun başında da belirtmiş.Zaman zaman Acting Lessons'daki gerilim müziği duyunca bir ürpermedim değil,gene o psikopat kişi geldi aklıma(oynayanlar bilir) ve kötü bir şey olacak sandım ama olmadı çok şükür...Oyun gene birçok farklı hissi sizlere yaşatmıyor değil gene bir şeyler olacak ve salya sümük ağlayacağız sandım ve ara sıra duygulandığım sahneler oldu,özellikle baba kısmında.Biliyorsunuz genellikle oyundaki baba karakterler tam bir gavat olabiliyor ancak bu oyunda baba gibi babamız var diye sevinebildim.(İnş ilerde kötü bir şey olmaz :D)Oyunun başında bazı karakterlerden nefret ediyorsunuz ağız burun girmek istiyorsunuz ancak ilerleyen zamanlar bu bir kardeşliğe dönüşüyor ve ağız burun kırma kısmını da oyun sizlere sunuyor.Yani pata küte içinizin yağları eriye eriye dövüşebiliyorsunuz.

Oyunun hangi bir yerini anlatayım ki;her şeyiyle mükemmel olmuş,gerek mini oyunları,dövüş sahneleri,renderları,beni güldürmekten öldüren sahneleri,duygulandıran sahneleri ve bir şeyleri baştan sona kurma çabası çok güzel.Keşke başlamasaydım diyorum çünkü oyunun çok uzun bir hikayesi olacak gibi duruyor ve bitmesi de biraz uzun sürebilir.Beklemek gerçekten çok kötü,benim gibi mükemmel oyun arayan varsa oyununuzu buldunuz arkadaşlar ama bir dost tavsiyesi final olsun öyle oynayın.Yoksa oyun tamamlansın diye beklerseniz;beklerken sıkıntıdan çatlayabilirsiniz.

METEHAN46

METEHAN46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni bölümü ne zamana gelir acaba bide herkese ne zaman açılır oyun ?

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Devamı tahmini ne zaman gelir bu kadar iyi bi oyun bizi cok bekletmezler inş

Üst Alt