Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Uchiha-İtachi

Uchiha-İtachi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne zaman gelir bilen varsa söyleylerse mutlu olurum

S

savrran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Türkçe Yama dosyasını atabilir misin?

E

Erkur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar benim anlamadığım bu oyunu bitirmiştim ben daha önce yeni olarak eklenmiş 2.sezon falan diyorsunuz yani bitirdiğimin devamı mi bu baştan başlatıyor gene ama farklı şeyler var demi hikaye olarak ?

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar benim anlamadığım bu oyunu bitirmiştim ben daha önce yeni olarak eklenmiş 2.sezon falan diyorsunuz yani bitirdiğimin devamı mi bu baştan başlatıyor gene ama farklı şeyler var demi hikaye olarak ?
ne dediğini pek anlamadım fakat 6.bölümden sonra 7 gelecek ve hikayenin devamı olacak

mbicer

mbicer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezon ne zaman gelecek veya varda benmi bulamıyorum .

Q

Qweqweqwefggh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin yeni bölüm ne zaman belirli bir tarih var mı ?

E

emirhan610

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun aoc dosyası mevcut elimde fakat launcher dosyası silinmiş sadece launcher ı indirebilceğim bi link varmı acaba baştan 11 gb oyunu indirmek istemiyorum 100 kblık bi dosya için

Troue

Troue

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyn gerckten cko guxsel herkze tavsye ederm yapanlarn ve çevrenlern eline sğlık

Ekli dosyalar

• tenor (4).gif
    tenor (4).gif
    161.3 KB · Görüntüleme: 1
Safakhd

Safakhd

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
En son
dik oluyodu eve tasiniyo falan filan
orda mi bitiyo gene yoksa ilersi var mi

K

Kalzeruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu yapımcının Patreon'unda bahsettiği tam sürüm değil mi yani eksik değil oyun?

Üst Alt