Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

Kalzeruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eksik değil tam sürüm ama güncelleme almaya devam ediyor.
SPOILER:

En son DIK olarak kabul edilmiştik ondan sonra güncelleme gelmedi mi? Gelmediyse ne zaman gelir?

Kusura bakmayın o spoiler tuşunun nasıl yapılacağını bilmiyorum henüz o yüzden böyle yazdım.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
SPOILER:

En son DIK olarak kabul edilmiştik ondan sonra güncelleme gelmedi mi? Gelmediyse ne zaman gelir?

Kusura bakmayın o spoiler tuşunun nasıl yapılacağını bilmiyorum henüz o yüzden böyle yazdım.
DIK olarak kabul edildiğimiz günden kastınız puanların toplanıp DIK olduğumuz bölümse geldi ama eğer ceketi aldığımız zamanı kastediyorsanız gelmedi.

Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Agalar çevirmen arkadaşın eklediği arayüzde çalan şarkının adı ne ya oyunu sildim şarkı da aklımda kaldı (Güncelleme merak edenler için reddit te gördüğüm kadarıyla nisan başı nisan ortası gelir diye konuşuluyor. )

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Agalar çevirmen arkadaşın eklediği arayüzde çalan şarkının adı ne ya oyunu sildim şarkı da aklımda kaldı (Güncelleme merak edenler için reddit te gördüğüm kadarıyla nisan başı nisan ortası gelir diye konuşuluyor. )
Bedük- Koyver Kendini kanka :D

M

memediy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben mi beceremiyorum yoksa link kısaltma bir türlü geçilemiyor mu :D

M

memediy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.
Yaklaşık 20 kere deniyorum fakat link sayfası indirme bağlantısına hiç gitmiyor, ana sayfa hep farklı bağlantılara yönlendiriyor.

mehmettunahan

mehmettunahan

Doğasever
Kredi
0$
yeni sezon geldiğinde buraya gelmesi ne kadar sürer ve kaldığımız yerden devam edecekmiyiz acaba?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Kayıt dosyanız varsa edebileceksiniz ne kadar sürer gelmesi konusunda bir tarih veremiyoruz.

Alitopp

Alitopp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesin soran olmuştur ama buralarda yeniyim 140 sayfa tek tek dolaşmadan nasıl bulurum bilmiyorum. Bu düşük boyutlu Android ve normal android arasında sadece boyut farkı mi oluyor?
Yoksa grafik vs bir tık daha mı düşük oluyor mobil veriden indireceğim ondan dolayı sorayım dedim şimdiden teşekkür ederim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Kesin soran olmuştur ama buralarda yeniyim 140 sayfa tek tek dolaşmadan nasıl bulurum bilmiyorum. Bu düşük boyutlu Android ve normal android arasında sadece boyut farkı mi oluyor?
Yoksa grafik vs bir tık daha mı düşük oluyor mobil veriden indireceğim ondan dolayı sorayım dedim şimdiden teşekkür ederim.
Sadece grafik biraz daha düşük o kadar tek fark bu.

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Josy kampüse tasindigindaki o şok henüz atlatamadım. .p ( tabi siz farklı yoldan gitmiş olabilirsiniz ama sonuçta hersey ortaya çıkacak josy)

Üst Alt