Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz

• Konuyu başlatan Grower
  • Başlangıç tarihi
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
teorilerin çoğu mantıklı. Ayrıca bazı yan karakterlerle de ilerleme olsa güzel olurdu bence. Bu 20 bölüm tamamı ne zaman biter acaba. sanırım ben final yapana kadar bekleyeceğim..
Kankam bir bölüm 4 veya 5 ayda geldiğine göre 20 bölüm için beklemen 3-4 yılını alacaktır 😀 Bence bekleme bölümler şeklinde oynarsın

Erengedik12

Erengedik12

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Doğasever
Kredi
4$
Sadece kendi düşüncem ama ilerde annemizin babasında bişey gelirse miras tarzı benzeri yani bizi varisi tarzı bişey yapıpda ozaman tybalt ile işler kızışıp daha farklı haller alabilir politik mücadele tarzı ama jill için

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
K
Tm benim teorim chat in gay olduğu neden ise aslında sageye hiç ilgi göstermesiyle başladı 5 bölümdeki geçmiş sahnelerde gördük ama asıl 2 bölümdeki fotoğraf ile başladı büyük sırrın bunu diye ve MC ye dalması ve ağlayarak benden ne istiyorsun diyince bu sırrın önemli olduğunu düşünüyorum ve kimsenin bilmesini istemiyor sporcuların bile kavgadan sonra sporculardan buluştuğunda dawe ne daha kim bilir ne fotoğraflar vardı diyor bende sporcuların ve kimsenin bilmemesi gereken birşey sporcular çoğu homofobik düşüncede olduğu için sır olarak tutması o yüzden Sage ile sevgili olduğunu düşünüyorum göz boyaması olarak benim teorim bu
KAnka chad Melanie ile sevgili buraya yazıyorum

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
K

KAnka chad Melanie ile sevgili buraya yazıyor
Knk olabilir ihtimaller arasında ama hala öyle olduğunu düşünüyorum birincisi chad konuştuğu kız Mel olamaz Chad telefonda konuşurken önceki sahnelere dikkat etMel de spor salonunda idi ikinci 6 bölümdeki yüz ifadesini sageden korktuğu için evet 5 bölümde soylicem diyordu ama ben bunu sevgili olduğu için değil Mellin chad den hoşlandığı için bunu söylediğini düşünüyorum ben hala chad gay olma teorisini olma ihtimalini yüksek görüyorum

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence ilerleyen bölümlerde karakterin ilk aşkı ve en yakın arkadaşı olan dövmeli söfçü abla ile karşılaşacağız ve oyun onunla gitmemizi ya da mevcut hayatımıza devam etmemizi isticek tabi bu yakın zamanda olmaz 16. bölümden sonra olur eğer olursa

tayfun1199

tayfun1199

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
seçme şansım olsa quinn den şaşmam , oyundaki en tatlı kız , sonra sage gelir

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sporcular yazın olan yarışma için hazırlanıyorlar bence bizde yarışmaya katılıcaz büyük ihtimallede mini oyun oynar kazanırız

K

Kezbanel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence sadece erotik sahneler haric aksiyon sahneleri olabilir mesela diklerden biri zor duruma dussun sokakta biyerde bunu 10 kisi sikistirmis olsun bizde ordan gecerken bunungormus olalim yarduma gidelim kavg daha fazla olsun aksiyon olsu erotizimde olsun tabib.d

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gençler hepimiz bilyoruz ki oyun bizi tramvaya sokacak yapımcının önceki oyunu gibi hatta oyun başında
karanlık bir dönemdeseniz veya çabuk etkileniyorsanız bu oyunu oynamayın diyor oyunun hikayesinde
giriş bölümünü geçtiğimizi düşünüyorum sıradaki bölümler gelişme olacak bakalım neler bizi bekliyor

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi bu oyun ilkim mükemmel bişi ama tek kötü yanı o kadar güzel ve bebeksi kızlar var ki o yoldan gidersen bu yol kapanıyor bu yoldan gidersem o yol kapanıyor kesinlikle şuanlık ilk tercihim her zaman Josy ile Maya'dan tarafa oldu ama yani Isabella mükemmel onun sertimsi tavırının içinde yatan Tsundere kıza aşığım ama yani işte o yüzden sanki oyunu her zaman en baştan oynayası geliyor ama boyutu çok yüksek Gdrive içine kopyalama yüzünden 2 3 oyun indire bildim sadece Being a DIK sanırım yeni sürümünü bir türlü oynayamadım [ha düşüncelerimden bazıları nerde derseniz abi şu kızların hepsini bizim yapsak olmaz mı mesela kızıl kız + isabella + josy + maya olsa yeter :D quinne gram sevmiyorum]

G

gagoz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jill muhtemelen teyze çıkar.
Chad in sevgilisi Melanie Cathy'nin resmini yayınlamıştır bence.
Bu arada 7:30 ve Johnny Bura özel görevini bulan var mı?

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece kendi düşüncem ama ilerde annemizin babasında bişey gelirse miras tarzı benzeri yani bizi varisi tarzı bişey yapıpda ozaman tybalt ile işler kızışıp daha farklı haller alabilir politik mücadele tarzı ama jill için
Efsane olur bence ortalık baya karışır

LusanYefer

LusanYefer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyunu dık olarak bitirdiğimde her zaman sage'i seçtim her zaman favorimdirde zaten ama chick olarak oynayıp tercih etmediğim yolları denediğimde bizimle daha çok şey paylaştığını gördüm karakterlerin ben isabella ile sahroşken kaldığımızda gördüğümüz adamında bir yere bağlancağını düşünüyorum bence sarhoşken fotoğrafını falan gördük istemsizde ondan takip etti bizi öyle sandık diye düşünüyorum.Bide ben şey olayının biraz derin olabilceğini düşünüyorum annemiz hikayeden bildiğimiz kadarıyla annesini hiç görmemiş en azından ben öyle anladım bence gördüğümüz anne hikayeleri kafasında oluşturduğu anne tipi babasının fazla anlatmadığını söylemişti falan unutkanmış adam bende şöyle saçma bir teori yürüttüm saçma ama bayağı hazır olun söylüyorum jill'in ablası annemiz olabilir mi zaten hiç jill ile yatmadık ne zaman yakınlaşsak uzaklaşıyoruz falan biraz uçuk bir teori farkındayım ama yani anne tarafını tanımıyoruz jill'in ablası kaçak bizim anne kaçak belki bizim hayalimizdeki anne görüntüsü gerçek değildir çünkü evimizin içinde de hiç annesinin fotosunu görmedik sanırım zaten küçücük evdi.Bu arada Sage bir numara gerekirse Sage Ülkü Ocaklarını açarım kurt yerinede uluyan sage'i koyarım hadi kaçtım ben.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Spoiler var become a rockstar oynamayan bakmasın.
Size çok absürt bir teori sunucam ama bu tezi aynı zamanda yazarken kendim çürütücem. Lakin size garip gelse bile gülmeyin. Become a rockstar oynayan varsa aranızda bilirler. İlk başlarda karakter karşı apartmana bakınca, çıplak bir kız görür (adı hatırımda değil ama esmer ve hastanede staj yapıyor) ve, hikaye ilerleyince tıpkı Sage ye benzeyen bir kadın görürüz. Bu kadın o kızın annesidir ve badikte ki sage den daha yaşlı gibi gözüküyor. Aynı zaman da Badikte ki elena da ana karakterin ablasıdır. Badik te ki Troy aynı zaman da become a rockstar da ana karakterin yaşadığı şehrin en meşhur rock yıldızı grubun gitaristidir. Hatta ve hatta Elenaya benzeyen ana karakterin ablası, Badikte Sage nin giydiği siyah kıyafeti bile giyiyor. Bu durum da, sanki become a rockstar'ı badik'in devamı gibi bir durum söz konusu oluyor(badik her ne kadar bitmemiş olsa da). Buraya kadar herşey tamam, tezi çürüteceğim kısma geldim.
1-Badik daha bitmedi.
2-Ana karakter müzik grubunu kurarken tanıştığı üni 1 öğrencisi solist kız da Rionaya benziyor. Elena ve Sage ye benzeyen karakterler become a rockstar da yaşlı gözükürken, Riona ya benzeyen çok genç olduğu olduğu için işler patates oluyor. Araştırdım yapımcıları aynı bile değil, neden bu kadar benziyorlar anlamış değilim.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Aslında bırakma değilse başka birşey var zaten ben bu bölüm bellanin psikolojik sorunu var bunu anladım hep 3 bölüm kütüphane Şahesine ağlama başladığında MC şunu diyor eğer erkeklere bu kadar mesafeli davrandığını öğrenseydim öpmezdim yardım çağırdım diyor bence ya kocası öldü ya kabul edemiyor yada büyük birşey yaşadı bella
Güzel bi düşünce, bunu daha önce düşünmemiştim.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bence pembekek ters köşe yapıyor Nick`i hain olarak gösteriyor ama başkası çıkıcak Jacob olabilir belki.
Sana bişi diyeyim mi, ben de jacob dan şüphe ediyorum. Gizli kod çağırıyor, harcaman için para veriyor. Bu kadar iyilik yapması garibime gidiyor. Ben de Jacob dan şüphe ediyorum. Hatta ve hatta rusell (rusty) bile olabilir.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
ben oyunu dık olarak bitirdiğimde her zaman sage'i seçtim her zaman favorimdirde zaten ama chick olarak oynayıp tercih etmediğim yolları denediğimde bizimle daha çok şey paylaştığını gördüm karakterlerin ben isabella ile sahroşken kaldığımızda gördüğümüz adamında bir yere bağlancağını düşünüyorum bence sarhoşken fotoğrafını falan gördük istemsizde ondan takip etti bizi öyle sandık diye düşünüyorum.Bide ben şey olayının biraz derin olabilceğini düşünüyorum annemiz hikayeden bildiğimiz kadarıyla annesini hiç görmemiş en azından ben öyle anladım bence gördüğümüz anne hikayeleri kafasında oluşturduğu anne tipi babasının fazla anlatmadığını söylemişti falan unutkanmış adam bende şöyle saçma bir teori yürüttüm saçma ama bayağı hazır olun söylüyorum jill'in ablası annemiz olabilir mi zaten hiç jill ile yatmadık ne zaman yakınlaşsak uzaklaşıyoruz falan biraz uçuk bir teori farkındayım ama yani anne tarafını tanımıyoruz jill'in ablası kaçak bizim anne kaçak belki bizim hayalimizdeki anne görüntüsü gerçek değildir çünkü evimizin içinde de hiç annesinin fotosunu görmedik sanırım zaten küçücük evdi.Bu arada Sage bir numara gerekirse Sage Ülkü Ocaklarını açarım kurt yerinede uluyan sage'i koyarım hadi kaçtım ben.
Güzel bir teori ama, Jill'in ablasının yüzünü gördük ve Lynette (umarım doğru yazmışımdır :d) gram benzemiyor. Hem sima olarak benzememesi orda dursun, kişilik olarak da benzemiyor. Lynette daha çok masum gibi, ama Jill'in ablası daha çok Quinn gibi.

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler var become a rockstar oynamayan bakmasın.
Size çok absürt bir teori sunucam ama bu tezi aynı zamanda yazarken kendim çürütücem. Lakin size garip gelse bile gülmeyin. Become a rockstar oynayan varsa aranızda bilirler. İlk başlarda karakter karşı apartmana bakınca, çıplak bir kız görür (adı hatırımda değil ama esmer ve hastanede staj yapıyor) ve, hikaye ilerleyince tıpkı Sage ye benzeyen bir kadın görürüz. Bu kadın o kızın annesidir ve badikte ki sage den daha yaşlı gibi gözüküyor. Aynı zaman da Badikte ki elena da ana karakterin ablasıdır. Badik te ki Troy aynı zaman da become a rockstar da ana karakterin yaşadığı şehrin en meşhur rock yıldızı grubun gitaristidir. Hatta ve hatta Elenaya benzeyen ana karakterin ablası, Badikte Sage nin giydiği siyah kıyafeti bile giyiyor. Bu durum da, sanki become a rockstar'ı badik'in devamı gibi bir durum söz konusu oluyor(badik her ne kadar bitmemiş olsa da). Buraya kadar herşey tamam, tezi çürüteceğim kısma geldim.
1-Badik daha bitmedi.
2-Ana karakter müzik grubunu kurarken tanıştığı üni 1 öğrencisi solist kız da Rionaya benziyor. Elena ve Sage ye benzeyen karakterler become a rockstar da yaşlı gözükürken, Riona ya benzeyen çok genç olduğu olduğu için işler patates oluyor. Araştırdım yapımcıları aynı bile değil, neden bu kadar benziyorlar anlamış değilim.
Gülme dedin ben de gülmiycem

Üst Alt