Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz

• Konuyu başlatan Grower
  • Başlangıç tarihi
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya olmaz büyük ihtimalle jill açısından yani jill yolu ile gidenler gizli gizli buluşuruz kesin yada jade söylesek aslında iyi olur tybalt fikrinden vaz geçirir belki
Bence de gizli gizli buluşma olabilir sonrada tybalt bizi görüp kavga isteyebilir. Ayrıca ailesine bizi tanıştırmasıni bekliyorum

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence geçer annesinden korkuyor baya 5 bölümde sesini cıkaramamıştı o konuşursa baz geçer
knk şöyle düşün, arzuladııjn kadın var annen diyor ki boırak peşini hemen bırakırsa çok saçma olur bence bırakır gibi gözükür ama işleri zorlaştırır

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence de gizli gizli buluşma olabilir sonrada tybalt bizi görüp kavga isteyebilir. Ayrıca ailesine bizi tanıştırmasıni bekliyorum
evet o olayı ben de bekliyorum zaten 6. bölümde evlerini gördük ablasıla ilgili dah çok şey ortaya çıkacak
düşünsenize ablası zoeymiş

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tybalt bizimle kavga edemez de gizli gizli buluşma olucak zaten bence ailesi ile tanışmamiza daha var bence

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında ben jill ablasının bu tybalt odasına girdigmix bölüm 2 bölüm olması lazım jill odasında yatağın çekmecesi de bı fotoğraf var biz küçük çocuk bir kadın üstüne almış öyle bir fotoğraf var bence o ablası bence

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında ben jill ablasının bu tybalt odasına girdigmix bölüm 2 bölüm olması lazım jill odasında yatağın çekmecesi de bı fotoğraf var biz küçük çocuk bir kadın üstüne almış öyle bir fotoğraf var bence o ablası bence
evet o ablası zaten yanındaki de bella işte

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynen bellanın ayrı foto ama işte o kadın annemiz çünkü bı ara bizim annemiz jill ablası falan diye teori falan çıktı ya ondan yazdım
ben onu bilmiyorum zoey olabilir diye düşündüm sonra da saçma geldi ama olabilir çünkü ikisinin ailesi de zengin ama 6. bölüme kadar ne jillden otel muhabbeti duyduk ne de annemizle ilgili royce muahbbeti duyduk o yüzden bu teori için erken

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben onu bilmiyorum zoey olabilir diye düşündüm sonra da saçma geldi ama olabilir çünkü ikisinin ailesi de zengin ama 6. bölüme kadar ne jillden otel muhabbeti duyduk ne de annemizle ilgili royce muahbbeti duyduk o yüzden bu teori için erken
Aynen annemiz için yeni bilgiler ogrenicez ileriki bölümlerde dedemiz kim olduğunu falan hepsini günlük sayesinde ogrenicez heyecan verici

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aynen beklemek de işin cabası işte ben tekrar başlayacağım yakında

Hero

Hero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
teorilerin çoğu mantıklı. Ayrıca bazı yan karakterlerle de ilerleme olsa güzel olurdu bence. Bu 20 bölüm tamamı ne zaman biter acaba. sanırım ben final yapana kadar bekleyeceğim..

Üst Alt