Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz

• Konuyu başlatan Grower
  • Başlangıç tarihi
Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet yavaş yavaş başladı o işe tamamen kaybettirmiyor ama ileriki zamanlarda kızlarla ilişkide olabilmek için belirli puanda olmamız gerekecek gibime geliyor bu yüzden kayıt alıp oynamamız gerekecek
Bende ona göre teori yaptım ben Sage ile gittim için sageyi seçmiş oldum düşündüğüm şey ise jill ile nasıl aramızı açılacagı çünkü artık bu bölümde gördük ki artık seçim yaptırıyor kızlar arasında

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet yavaş yavaş başladı o işe tamamen kaybettirmiyor ama ileriki zamanlarda kızlarla ilişkide olabilmek için belirli puanda olmamız gerekecek gibime geliyor bu yüzden kayıt alıp oynamamız gerekecek
Aynen ama hile var sıkıntı olmaz bence

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bella2nın olayı asker olup ölmüş kocası galiba

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
işte zamanla herkesin hikayesinin otutturacak

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
klubümüzün başkanına hayırlı olsun bu arada

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Olm kocası hakkında hiç bilgi yok sadece ismini biliyoruz bide resmini gördük ismini unuttum 3 bölüm kütüphane Şahesine Bella söylüyor
Knk Bella'nın evine sarhoş geld0iğimizi hatırlıyor musun, o zaman odalara falan girip eşyalarla etkileşim kuruyordun. En soldaki odadan çıkarken saksı yerine asker kıyafetli bir adam görüyordun. Oradan çıkarım yapmıştım ben. Çünkü fotoğraflardaki adama benzetmiştim.

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk Bella'nın evine sarhoş geld0iğimizi hatırlıyor musun, o zaman odalara falan girip eşyalarla etkileşim kuruyordun. En soldaki odadan çıkarken saksı yerine asker kıyafetli bir adam görüyordun. Oradan çıkarım yapmıştım ben. Çünkü fotoğraflardaki adama benzetmiştim.
Biliyorum ama sanmam ya asker falan ama ben öldüğünü düşüyorum çünkü başka bir düşünce gelmiyor odasında ne var onu baya merak ediyorum önceden terk ettiğini falan düşüyordum kesin Bella hamile idi çocuğu düşürdüğü bellanin psikoloji bozuldu kocası kaçtı falan aynı deluca oyundaki gibi kitli olan odada da çocuk odası falan olur diyordum ama şuan bu teoriden Emin değilim

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biliyorum ama sanmam ya asker falan ama ben öldüğünü düşüyorum çünkü başka bir düşünce gelmiyor odasında ne var onu baya merak ediyorum önceden terk ettiğini falan düşüyordum kesin Bella hamile idi çocuğu düşürdüğü bellanin psikoloji bozuldu kocası kaçtı falan aynı deluca oyundaki gibi kitli olan odada da çocuk odası falan olur diyordum ama şuan bu teoriden Emin değilim
Knk ben de öldüğünü düşünüyordum ama sonra sürekli "Çok uzun süre bekledim, yeter artık gel" falan deyince biraz şüphelenmiştim. Şimdi askerdi öldü diye düşünüyorum. Peki Jillle randevuya gittiğimizde sonunda MC'nin sana aşık oluyorum demesi...

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk ben de öldüğünü düşünüyordum ama sonra sürekli "Çok uzun süre bekledim, yeter artık gel" falan deyince biraz şüphelenmiştim. Şimdi askerdi öldü diye düşünüyorum. Peki Jillle randevuya gittiğimizde sonunda MC'nin sana aşık oluyorum demesi...
Jill çiler için iyi birşey ama ben Sageciyim ben 7 bölüm yada 8 bölüm sevgili olucamızı düşünüyorum

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk aynen ya 7 ya 8'de sage ile olur
Bende öyle umuyorum ya zaten ilk priew Sage ile ilgili ve beni baya mutlu etti hastalıktan kurulmuş benim tek korkum bu depresif halı devam edecek mi 7 bölümde bu priew beni bu konuda rahatlatı

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende öyle umuyorum ya zaten ilk priew Sage ile ilgili ve beni baya mutlu etti hastalıktan kurulmuş benim tek korkum bu depresif halı devam edecek mi 7 bölümde bu priew beni bu konuda rahatlatı
Ya bi tık eder bence yahni en azından 7. bölümde öyle hemen kurtulamaz

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet katılıyorum büyük ihtimalle tybalt'la da kapışacağız
Ya olmaz büyük ihtimalle jill açısından yani jill yolu ile gidenler gizli gizli buluşuruz kesin yada jade söylesek aslında iyi olur tybalt fikrinden vaz geçirir belki

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya olmaz büyük ihtimalle jill açısından yani jill yolu ile gidenler gizli gizli buluşuruz kesin yada jade söylesek aslında iyi olur tybalt fikrinden vaz geçirir belki
jade ile aramız iyi zaten ben hile menüsünden değiştirmiştim o yüzden jade ile konuşmamızın etkisi olur ya da bakalım ama jade fikri aklıma gelmişti de tybaltın o kadar çabuk vazgeçeceğini sanmıyorum

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jade ile aramız iyi zaten ben hile menüsünden değiştirmiştim o yüzden jade ile konuşmamızın etkisi olur ya da bakalım ama jade fikri aklıma gelmişti de tybaltın o kadar çabuk vazgeçeceğini sanmıyorum
Bence geçer annesinden korkuyor baya 5 bölümde sesini cıkaramamıştı o konuşursa baz geçer

Üst Alt