Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK - Teoriler, Olaylar ve Düşünceleriniz

• Konuyu başlatan Grower
  • Başlangıç tarihi
G

Grower

883163b9c71c2b2576534baf44a5d0fe-min.png

Kafanızda kurduğunuz teorileri ya da ilerleyen bölümlerde olmasını düşündüğünüz olayları ele alarak bu konu içinde beyin fırtınası yapabilir, birbirinizle fikirlerinizi paylaşabilir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Kısaca örnek vermek gerekirse;

"Jill ile ilerleyen bölümlerde şöyle bir olay olabilir."

"Bella ile bunu yaparsak böyle daha iyi olur."

Gibi gibi geri kalanı sizlere kalmış :)

Kanliyurg

Kanliyurg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz zor gibi ama belki İsabella ileride bizi bırakabilir çünkü evli olduğunu düşünerek ''Niye yaptım?'' gibi kendine sorular sormaya başladı.

S

Silinen üye 28892

Biraz zor gibi ama belki İsabella ileride bizi bırakabilir çünkü evli olduğunu düşünerek ''Niye yaptım?'' gibi kendine sorular sormaya başladı.
bunu zaten düşünüyor kanka ep6 da sonra jill'den ayrıldığımızda, Bella'nın yanına gittiğimizde de ağlıyordu.

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında bırakma değilse başka birşey var zaten ben bu bölüm bellanin psikolojik sorunu var bunu anladım hep 3 bölüm kütüphane Şahesine ağlama başladığında MC şunu diyor eğer erkeklere bu kadar mesafeli davrandığını öğrenseydim öpmezdim yardım çağırdım diyor bence ya kocası öldü ya kabul edemiyor yada büyük birşey yaşadı bella

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlerde Sagele fb değilde, romantikliği baz aldığımızda, aynı josy sahnesi gibi başbaşa akşam yemeği.. Artık işi ilerletmenin zamanı geldi abiler .d
Aslında bütün ana kız karakter için romantik senaryolar başladı ilerde bütün karakterler icin baş başa akşam yemeğinden fazlası olur

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence ileride Quinn ile bir ilişkiye sahip olabiliriz gibime geliyor çünkü son sahnelere doğtu quinn olayında gelişme ve yakınlaşmalar vardı

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence ileride Quinn ile bir ilişkiye sahip olabiliriz gibime geliyor çünkü son sahnelere doğtu quinn olayında gelişme ve yakınlaşmalar vardı
Bizden hoşlanıyor ama romantik zor gibi romantik ilişkiler 5 ana kadın karakter üzerine olur

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bizden hoşlanıyor ama romantik zor gibi romantik ilişkiler 5 ana kadın karakter üzerine olur
20 bölüm olacağını düşünürsek 5 kadın karakter üzerinden ilerlemek çok fazla yeni randevu olayı getirmek demek. Aynı zamanda bir sonraki bölümde "inekler" ile ilişkilerimizi ilerletmek zorunda kalabiliriz.

holystep

holystep

Doğasever
Kredi
1$
Bana göre Sage bize karşı bir şey hissetmiyor. Bizi sadece dost olarak görüyor Sage rotasından bir şey çıkmaz sanırım.

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana göre Sage bize karşı bir şey hissetmiyor. Bizi sadece dost olarak görüyor Sage rotasından bir şey çıkmaz sanırım.
Zannetmiyorum, Sage rotası boş kalmaz gibime geliyor. Hele ki 6. bölüm bir dönüm noktasıydı bence.

CeoSky

CeoSky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence pembekek ters köşe yapıyor Nick`i hain olarak gösteriyor ama başkası çıkıcak Jacob olabilir belki.

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hain konusunda kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok kimsede şüpheli bir şeyler sezmedim nedense

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tm benim teorim chat in gay olduğu neden ise aslında sageye hiç ilgi göstermesiyle başladı 5 bölümdeki geçmiş sahnelerde gördük ama asıl 2 bölümdeki fotoğraf ile başladı büyük sırrın bunu diye ve MC ye dalması ve ağlayarak benden ne istiyorsun diyince bu sırrın önemli olduğunu düşünüyorum ve kimsenin bilmesini istemiyor sporcuların bile kavgadan sonra sporculardan buluştuğunda dawe ne daha kim bilir ne fotoğraflar vardı diyor bende sporcuların ve kimsenin bilmemesi gereken birşey sporcular çoğu homofobik düşüncede olduğu için sır olarak tutması o yüzden Sage ile sevgili olduğunu düşünüyorum göz boyaması olarak benim teorim bu

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage ile jill arasında seçim yaptırdıktan sonra görmediğimiz kişinin tavırları ne olucak merak ediyorum ben Sage ile gittim jill in davranışları ne olucak tyabt onu tehdit ediyor bizimle gorusemez diye ve evimize geldiğinde onunla gitmeses içinden söylememek en iyisi diyor benim düşüncem su jill zaten 6 bölümde kütüphane bizden kaçmaya çalışıyordu zaten isim var diyip 7 bölümde yine aynı olur büyük ihtimalle telefonları açmaz bizden kaçar ve büyük ihtimalle MC kızıp jill ile arası açılır diye düşünüyorum öyle olması lazım yoksa 6 bölümdeki seçimin anlamı kalmaz

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
chad'in eşcinsel olması fikrinde haklısın, ama tybalt'ın jill'i tehdit etmesi daha önce oluyor ben jill ile gittim şahsen

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
diyorum ben Sage ile gittim jill in davranışları ne olucak tyabt onu tehdit ediyor bizimle gorusemez diye ve evimize geldiğinde onunla gitmeses içinden söylememek en iyisi diyor benim düşüncem su jill zaten 6 bölümde kütüphane bizden kaçmaya çalışıyordu zaten
evet biliyorum hatta jilli tehdit ederken yediği karpuz jillin donunu giydirdiği ve ihtiyacını giderdiği karpuz

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben masif tavuk yolunda olduğumuz için tybalta vurmadım ama gene de yalan söylüyor jill ile 7. bölümde sıkıntılar olur ama halledilir diye düşünüyorum

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet biliyorum hatta jilli tehdit ederken yediği karpuz jillin donunu giydirdiği ve ihtiyacını giderdiği karpuz
Bende ona göre teori yaptım ben Sage ile gittim için sageyi seçmiş oldum düşündüğüm şey ise jill ile nasıl aramızı açılacagı çünkü artık bu bölümde gördük ki artık seçim yaptırıyor kızlar arasında

Üst Alt