Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi ben 9.bölüm için dc den jill olan kayıt dosyasını indirdim de %appdata% renpy klasöründe 2 adet badik var bitanesi badik diğeri 3.sezonlu olan bu kayıt dosyasını 9.bölümü oynamak için hangisine atıcam ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
şimdi ben 9.bölüm için dc den jill olan kayıt dosyasını indirdim de %appdata% renpy klasöründe 2 adet badik var bitanesi badik diğeri 3.sezonlu olan bu kayıt dosyasını 9.bölümü oynamak için hangisine atıcam ?
3.sezon olana atman gerekiyor.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 3 e atıyorum ama hiç bişey değişmiyo hala 1. ve 2.sezondaki kayıtlarım gözüküyo sadece. 3.sezona girince attığım saveler gözükmüyo

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
sezon 3 e atıyorum ama hiç bişey değişmiyo hala 1. ve 2.sezondaki kayıtlarım gözüküyo sadece. 3.sezona girince attığım saveler gözükmüyo
Yeni sezona kayıt dosyası aktarmak normal kayıt dosyası aktarmak ile bir değil maalesef. Çözdünüz mü yoksa hala devam ediyor mu? Devam ediyorsa probleminiz bu mesajı yanıtlayınız.

M

maidlover

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezona kayıt dosyası aktarmak normal kayıt dosyası aktarmak ile bir değil maalesef. Çözdünüz mü yoksa hala devam ediyor mu? Devam ediyorsa probleminiz bu mesajı yanıtlayınız.
bu problemi ben yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu problemi ben yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?
Oyunların kayıtlarını rahatça aktarmanız için discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlenenlerine videolar koyduk oraya bakıp rahatça save dosyalarınızı aktarabilirsiniz.

M

Mehmet166

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adminler beceremedim dosyayi indirdim zipten cikardim dosya olarak hangi klasöre atmam gerekiyor detayli tarif edebilir misiniz

L

Lilnasx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam benim 1 ve 2. Sezonum yok direkt 3. Sezon başlamak istiyorum ancak kayit dosyasi yok diyor bu dosyayi indirip rardan cikartip oyun dosyasina atiyorum ama yine save dosyasi gozukmuyor oynayamiyorum ne yapmam lazım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hocam benim 1 ve 2. Sezonum yok direkt 3. Sezon başlamak istiyorum ancak kayit dosyasi yok diyor bu dosyayi indirip rardan cikartip oyun dosyasina atiyorum ama yine save dosyasi gozukmuyor oynayamiyorum ne yapmam lazım
Discord sunucumuza katılarak 3. sezona nasıl kayıt dosyası aktarabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

B

Berkanbirtane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosyaya ulaşılamıyor güncelleme yapabilir misiniz lütfen

Üst Alt