Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Animasyonlar 30 fps olmasına rağmen, hikaye kalitesi için Top 5'imde 3. sırada bu oyun. Bu çocukların rock star olduğunu görürüz ve devamında ise harika bir hikaye ile bitiş yapar.
-Ah Selina, üzümlü kekim. <3

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar. Oyuna giriş yapacağım sırada Turbo.net hatası alıyorum. The sandbox at ... ... is being used by different application. Please select a different sandbox location or try again later. şeklinde hata alıyorum bunun sebebi nedir ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Selamlar. Oyuna giriş yapacağım sırada Turbo.net hatası alıyorum. The sandbox at ... ... is being used by different application. Please select a different sandbox location or try again later. şeklinde hata alıyorum bunun sebebi nedir ?
Görev yöneticisinde Turbo yazan uygulamaları kapatınız.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Yazılımcımıza haber verdik, en kısa sürede dönüş yapacağız.
Bu hatayı alan tek kişi o arkadaş değil. Bu hatayı almaya sebep olan şey, farklı oyunu ya da aynı oyunu birden fazla kapatıp açmak. Bu hatayı aldıktan sonra pc'yi restleyince geçiyor. Ama birden fazla kez tekrar açıp kapatınca oyunları, yine aynı hatayı veriyor. Kayıt defteri kaynaklı da olabilir, emin değilim.

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Turbo adında bir uygulama yoksa oyunun kendi adını arayıp kapatın.
Geri dönüş için teşekkür ederim . Normalde indirdiğim dosyanın içine girip açıyordum. Hata aldıktan sonra dosyayı masaüstüne çıkarıp giriş yapıyorum sorunum düzeldi. Bu hatayı alan arkadaşlar varsa oyunu masaüstüne çıkarıp oyuna giriş yapabilirler.

B

Bilallllllsha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 seneye yaklaştı yeni sürüm hakkında bilgi yok mu

B

Bilallllllsha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yüzdelere nerden bakıyorsunuz

E

Emrekekkd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu uzun zaman önce oynadım çok iyiydi en son biz konsere çıkarken telefonda konuşuyorduk orda bitmişti oyun. Ondan sonra guncelleme geldi mi ona göre yukleyecegim

Üst Alt