Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sonu beni travmaya soktu lan beyler spoiler vermek istemem ama tek 1 kızla beraber olun oyunda :) Selina'ya içim gitti baya seviyormuş bizi bunu iyi anladım

Moderatörün son düzenlenenleri:
A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aslında istediğinizle olun ilk başta kızıyolar falan ama eğer ilişki seviyeniz yüksek ise eskisi gibi olmaya devam ediyor oyun acaba bir tek bende mi böyle oldu. bu dediğim ablası vurulduktan sonra ki bölümde geçerli

T

Tatakaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aslında istediğinizle olun ilk başta kızıyolar falan ama eğer ilişki seviyeniz yüksek ise eskisi gibi olmaya devam ediyor oyun acaba bir tek bende mi böyle oldu. bu dediğim ablası vurulduktan sonra ki bölümde geçerli
Onu bende anlamadım tam dedim yakalandık bi anda hiçbir şey olmamış gibi devam ettik

I

ilqer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Top 5 ya oyun mükemmel hikaye karakterler ...

Z

Zcarbon002

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Onu bende anlamadım tam dedim yakalandık bi anda hiçbir şey olmamış gibi devam ettik
Yok dostum o son sahneler alternatif geleceklerdi. Selina cidden içime oturdu oyundaki tüm kızları elden geçirince demek ki sonu kötü oluyormuş.. Bu arada 0.90 uptade'i %90 tamamlanmış umarım hızlı gelir.

Y

Yolubelsiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel oynamanızı tavsiye ederim

A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yok dostum o son sahneler alternatif geleceklerdi. Selina cidden içime oturdu oyundaki tüm kızları elden geçirince demek ki sonu kötü oluyormuş.. Bu arada 0.90 uptade'i %90 tamamlanmış umarım hızlı gelir.
istemedende olsa alternatif sona nasıl girdim ben ya son güncellemeye başlar başlamaz benım dedıklerım gerçekleşti açıkçası en baştan başlarım diğer gelecekleri görmek içinde öne 0.90 gelsin

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna son bir güncelleme daha gelecek ve final olacak. 0.10 Final.

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kitap okumuyorsunuz anladık , Bu tarz oyunlardaki Diyalogları okuyun bari :) Eski sürüm ile arasında Dağ yok fakat inceden neler olacağına dair Spoiler var sonunda.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun güzel bir hikaye barındırıyor, çok iyi tasarlanmış kadın karakterler ve animasyonlarıyla oyun akıyor diyebilim. Hayallerinin peşinden giden bir adamın bu yolculuğunda karşısına çıkan insanlar ve onlarla olan duygusal gelişimlerini konu alıyor. Artı olarak sadece geleceğe dair değil geçmişinde de olan kişilerle de ikinci baharının filizlenmesine sebebiyet veriyor. Güzel bir romantik, duygusal ve drama anlatım tarzıya dikkatimi her daim çeken oyundur. Oyunda her zaman beğendiğim karakterler ise; ''Jane'',''Emma'',''Jade'',''Lisa'',''Selina'' ve güzel annesi ''Rosa'' oldu. Yaş ortalamasına bakmaksızın olgun düşünceye sahip kadınlar her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Bunlar ''Jane'', ''Jade'' ve ''Rosa'' ideal hatunlardır. :love: 🥰 🥳

Oyunun en meşhur hastane sahnesi yani kadınların tekmelerini savurduğu sahnedir.Her kadınla ilişki yaşayan pislik karakterin ablası için, orada olan kadınların amaçları onun yanında olmak ve üzüntüsünü paylaşmaktır.Ancak iyi duygulara sahip olan bu kadınlara büyük kazık atan bir adamın hak ettiği kadınlardan alacağı en güzel hediye tekmedir.:ROFLMAO::LOL::geek:Oyuna katılan hile menüsü en azından oyuna baştan başlamamıza gerek kalmadan ve hastaneye varmadan ilişkileri ayarlayabilmemiz hoş olmuş.O sahneler gelmeden her kadın karaktere ayrı bir alternatif yol çizmemde yardımcı oldu.Bu bize bir nevi final sonların nasıl gelişeceğine dair bilgi vermiş oldu.Her karakterin sonunu görmek ve duygusal sahnelere şahit olmak çok güzel olacaktır.Duygusal sahneleri her zaman beğeniyorum.Emeğinize sağlık.🥳

xxqwertyxx

xxqwertyxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Istedigim kisiyle istedigim seyi yapabilecegim bir oyun var mi? Mesela sex doll benzeri bi oyun

T

tatalan40

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
bu sürüm ne zaman herkese açılacak

Üst Alt