Away From Home Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Away From Home Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 17
honminson

honminson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonu neden ölümle bitti anlamadım tnt kurdum arabaya kaçsam da adamı uyarsam da ölüyorum ?

honminson

honminson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonda iki seçeneği seçsem de ölüyorum çözümü yok mu ?

honminson

honminson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
o bomba işine gitmemem mi gerekiyordu ölümle sonuçlanmıyor mu oyunun sonu ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
honminson Daha önce yaptığınız seçimlerden dolayı kaynaklıyor. Eski kayıt dosyalarınızdan birine dönüp farklı seçenekleri deneyin hala olmuyorsa baştan başlamaktan başka çareniz yok.

honminson

honminson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
honminson Daha önce yaptığınız seçimlerden dolayı kaynaklıyor. Eski kayıt dosyalarınızdan birine dönüp farklı seçenekleri deneyin hala olmuyorsa baştan başlamaktan başka çareniz yok.
dediğin gibi önceki save dosyalarından devam edip ilerledim, şimdi de bakıcımla olan bir yatak sahnemde sahneyi ilerlemek istememe rağmen yanlarda kırmızı şeritler yanıp sönüyor, güncelleme yapmam mı gerek yaparsam baştan mı başlarım

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
dediğin gibi önceki save dosyalarından devam edip ilerledim, şimdi de bakıcımla olan bir yatak sahnemde sahneyi ilerlemek istememe rağmen yanlarda kırmızı şeritler yanıp sönüyor, güncelleme yapmam mı gerek yaparsam baştan mı başlarım
Oyunun son sürümüne sahipseniz herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yok. Save dosyanızda hata oluşmuş olabilir.

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
14.bölüme kadar oynamışım 15. bölüm oynamaya değer mi kaç malum sahne var son bölümde?

M

muselfbrr2013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yapılmıyor acaba bu sorunmu var başka bı oyunu indirmeye çalıştım ondada ne mega ya nede clouda baglanmadi

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bana bu oyun gibi bol milfli oyun önerir misiniz

E

efebaba561

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
vpni kapatıp yenilemem söyleniyorda ne vpn acık ne reklam engelleyici problem nerde

Üst Alt