Away From Home Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Away From Home Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 17
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
14.Bölüm geldiğinde ve Türkçe çeviri yapıldıktan bir süre sonra betadan çıkınca herkese açılmıştı Türkçesi diye biliyorum sonradanmı değişti bu,yani ücretli oldu ? Çünkü o aralar ilk 12 bölümün Türkçe sürümünü oynuyordum ben ve baktığımda indirilebiliyordu bölüm 14 Türkçe çevirisi ama 12 bölümü bitirmeden indirmek istememiştim o zaman ..
Oyun şu an herkese açık sadece özel çevirisine erişmek istiyorsanız paket almanız lazım.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Özel çeviri derken ne demek istediniz :unsure: Türkçe olarak oynayamıyormuyuz herkese açıkta anlamadım :)

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Özel çeviri derken ne demek istediniz :unsure: Türkçe olarak oynayamıyormuyuz herkese açıkta anlamadım :)
Normal çeviride bazı diyalogları çevirmenler daha yumuşatıyor özel çeviride ise ne yazıyorsa o şekilde çeviriyorlar. Normal çeviriyi indirip oynayabilirsiniz.

bobmarleyfaruk

bobmarleyfaruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buna benzer oyun önerileriniz var mı?

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Görseller çok kötü duruyor ama baya sevilmiş bilemedim.

Q

quartz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye konusunda çok iyi olan bir oyun başlarda çerezlik gözüyle oynamıştım ama oynadıkça sizi içine çeken bir olay örgüsüne sahip lakin güncellemelerin benim düşünceme göre biraz daha uzun olmasını beklerdim yapımcı bu konuda biraz cimri davranmış fakat kesinlikle oynanması gereken tavsiye edebileceğim bir oyun

XOPA

XOPA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm sanırım yayınlanmış. Tahminen ne zaman işleme alınır?

Q

quartz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü ingilizce olarak oynadım bu oyunu seven ve bekleyen arkadaşlar bence 16. bölümü beklesin aşırı kısa bir bölüm eklenmiş yani oynamaya bile değecek gibi gözükmüyor

S

Son Ronin

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Anlamadığım konu,zaten ben daha önce bu oyunu satın almıştım şimdi yeni sürüm çıktığı için tekrarmı satın almam gerekiyor.İkinicisi oyunun açıklama kısmında normal çeviri herkese açık yazılmış peki ben neden giremiyorum?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Anlamadığım konu,zaten ben daha önce bu oyunu satın almıştım şimdi yeni sürüm çıktığı için tekrarmı satın almam gerekiyor.İkinicisi oyunun açıklama kısmında normal çeviri herkese açık yazılmış peki ben neden giremiyorum?
Genesis order ve Twist hariç tüm oyunlar, her güncellendiğinde tekrar satın alınması gerekiyor. Şu an giremezsiniz çünkü oyun betada.

Üst Alt