Away From Home Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Away From Home Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 17
İ

İsmet13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abarttılar ama 8 yıldır betada mı olur bir oyun

S

Silinen üye 28892

İsmet13, sadece bu oyun değil, 6 Türkçe Oyunlu Beta Paketi'ni kapsayan pakette, bunla beraber 6 tane oyun daha betada bulunuyor. Betalarımızın herkese açılması en az 1-1,5 ay sürebiliyor.

C

Cemalpasa35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gibi oyundur,herkesin oynaması gerekmektedir.

M

mr710

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski savelerden devam edemiyormuyuz. hata veriyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Eski savelerden devam edemiyormuyuz. hata veriyor
'ın dediğine ek olarak kayıt dosyasını bir iki kere daha açmayı deneyiniz hala aynı hatayı alıyorsanız otomatik kayıt dosyaları bölümünden en yakın kaldığınız yeri seçin öyle deneyin hala başlamıyorsa maalesef baştan başlayacaksınız.

Z

Zwicker1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yılbaşı özel farklı bir sürüm mü? En son gelen güncelleme ona mı geldi? Hangisini indirelim?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adult oyunlar içinde başlangıç için iyi bir oyundan fazlasını veremez. O kadar kaliteli render ve animasyonlara sahip oyunlar varken bu oyun, kaliteli oyun oynayanlar için pek fazla bir şey ifade edemez. Hikayesi güzel render ve animasyonlar eh işte ama dediğim gibi bu tarz oyunlara başlangıç seviyesi için idela bir oyundur. Badik ile başlayıp arkasına bu oyunu oynarsan sarmaz ama bu oyun ile başlayıp kademe kademe kaliteye geçersen iz bırakır diye düşünüyorum. Yapımcının tek hatası bana göre oyundaki render ve animasyonların kalitesizliğidir, 1-2 tık daha kaliteli olsaymış çoğu arkadaşın top 10 listesine adını yazdırırmış.

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
harika bir oyun lütfen buna benzeyen bol milfli oyun önerin lütfen

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mükemmel oyun herşeyiyle çok iyi, yeni sürüm ne zaman gelir

E

Enes56332

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölüm nezaman çıkacak haberiniz varmi

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı 15. bölümün sahnelerinin olduğu hard disk ile ilgili bir problem yaşadı ve bunu düzeltmek için çözüm arıyor o yüzden net bir tarih yok.
14.Bölüm geldiğinde ve Türkçe çeviri yapıldıktan bir süre sonra betadan çıkınca herkese açılmıştı Türkçesi diye biliyorum sonradanmı değişti bu,yani ücretli oldu ? Çünkü o aralar ilk 12 bölümün Türkçe sürümünü oynuyordum ben ve baktığımda indirilebiliyordu bölüm 14 Türkçe çevirisi ama 12 bölümü bitirmeden indirmek istememiştim o zaman ..

Üst Alt