Amnesia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Amnesia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.90c
S

selo0553

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rar şifresine

Cihanbey

Cihanbey

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
mega indirirken para istiyor. diğer sitede snde 500kb indiriyor. yıl 2023 paramızı da ödedik ama indiremiyoruz

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
mega indirirken para istiyor. diğer sitede snde 500kb indiriyor. yıl 2023 paramızı da ödedik ama indiremiyoruz
Megada kota var onun için modemi kapatıp tekrar açma vs. gibi şeyler öneriliyor diğer indirme linkinde indirme hızınızı arttırmak istiyorsanız IDM veya FDM kullanınız.

E

eren5234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android 12 telefonum birden oyun kapanıyor. Bazı oyunlarda oluyordu ama bu oyun neredeyse hiç oynanmıyor

M

mralimr1323

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu mobilya mağazası nerde ben mi körüm anlamadım haritada tıklamadigim yer kalmadı bilen varsa yardımcı olabilir mi

E

eren5234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Muhtemelen birden fazla videoyu ard arda oynattığı için mobilde sorun yaşatıyor. Hızlı geçmeyin.
Bunu da denedim. Ama ne kadar yavaş olursam olayım kısa süre içinde atıyor oyundan. MIST oyununda da atma oluyor ama bu oyun kadar sık değil

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
koca oyunda bi tane güzel kadın olmaz mı be arkadaş... ev sahibesi veya artık ne rolü biçtiyseniz o kadın dışındaki bütün kadınlar benden daha yakışıklı. ama oynayalım bakalım telefondan atmayan oyun nadiren bulabiliyorum.

Son düzenleme:
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
koca oyunda bi tane güzel kadın olmaz mı be arkadaş... ev sahibesi artık ne rolü biçtiyseniz o abla dışındaki bütün kadınlar benden daha yakışıklı. ama oynayalım bakalım telefondan atmayan oyun nadiren bulabiliyorum.
Son çıkan oyunlar da hatalar düzeltildi diğer oyunlar da güncelleme geldikçe düzeltilecektir.

Son düzenleme:
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaldık burada tıklanmıyo bir türlü. Bu aşağıdaki menüyü yok ettiğim zaman da alttaki seçenek de kayboluyor. Bi çözümü var mı acaba? Oyunun daha başları sayılır en kötü pcden devam ederim ama yine de sinir bozucu.

1677872856167.png

Üst Alt