Amnesia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Amnesia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.90c
P

paarthurnaxw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Renkli kalemler için cuma öğle vakti elenanın odasına girmem gerekiyor fakat günleri ilerletip öğle vakti elenanın kapısına tıklayınca girmiyor nasıl yapcam bilen var mı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
paarthurnaxw
Eğer sol üstte haftanın günleri yerine '1.gün, 2.gün,3.gün' şeklinde sayıyorsa, bu bir hata ve düzeltildi. Oyuna sıfırdan başlaman lazım.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
alexandranın krystal ıle konusması sonrası banyoda kı ıc camasırını almaya calsıtıgımda. Oyun Not defterı seklınde bır hata verıyor nasıl duzeltırım. 3 kere denedım hepsınde hatayı verdı duzeltemıyorum.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
alexandranın krystal ıle konusması sonrası banyoda kı ıc camasırını almaya calsıtıgımda. Oyun Not defterı seklınde bır hata verıyor nasıl duzeltırım. 3 kere denedım hepsınde hatayı verdı duzeltemıyorum.
Hatayı yoksay dediğinizde ne oluyor?

Z

zabratec

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bi gorevde elena odasi gardrop sertifika al diyo ama bulamiyorum sertifikayi

Phoenixxx

Phoenixxx

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Deneyelim bakalım

F

fearceylan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun içi hata değıl malesef, Direkt oyundan atıyor ve wındows not defterıne benzer bır beyaz sayfada Sorry dıye baslayn bır hata alıyorum.
Aynı Sorun Bendede Var Malesef Alınmıyor Kilot Direk Oyundan Atıyor Hata Yoksay Felan Gelmiyor

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyun içi hata değıl malesef, Direkt oyundan atıyor ve wındows not defterıne benzer bır beyaz sayfada Sorry dıye baslayn bır hata alıyorum.
Aynı Sorun Bendede Var Malesef Alınmıyor Kilot Direk Oyundan Atıyor Hata Yoksay Felan Gelmiyor
Öncelikle farklı bir internete bağlanıp oyuna girmeyi deneyiniz. Eğer olmadıysa yaşadığınız sorunu lütfen Ss alarak gösterebilir misiniz?

P

PLiicee

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Öncelikle farklı bir internete bağlanıp oyuna girmeyi deneyiniz. Eğer olmadıysa yaşadığınız sorunu lütfen Ss alarak gösterebilir misiniz?
Ben de aynı hatayı alıyorum.

Ekli dosyalar

• 11.png
    11.png
    107.9 KB · Görüntüleme: 14
P

PLiicee

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Ayrıca bilgisayarınız kaldırabiliyorsa Windows 10 sürümüne geçmenizi öneririm.
Teşekkür ederim, internet bağlantısı ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum defalarca denedim. Windows 10'a geçemiyorum maalesef,oyunun önceki sürümlerinde böyle bir hata almamıştım,gelecek diğer güncelleme ile düzelmesini umarak bekleyeceğiz sanırım.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Oyun bolca hatalarla dolu şuanda tum hıkaye tıkandı benden telefon parcası ıstıyor ama param yok kazanacak hıkaye tarafıda yok ayrıca ek hıkayelerıde denedım onlarda sacmaladı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun bolca hatalarla dolu şuanda tum hıkaye tıkandı benden telefon parcası ıstıyor ama param yok kazanacak hıkaye tarafıda yok ayrıca ek hıkayelerıde denedım onlarda sacmaladı
Paranı sadece ana görevlere harcarsan yetiyor. Dijital satış mağazasında çalışarak kazandığın para ile telefon parçası alabiliyorsun. Sen orada ekstra olarak satılan başka şeyleri de almışsındır.

H

Hdf913

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunda param sıfır ve çalıştığım yerde adam bana 500 para vermişti ilk gün diye nedense o para yok ve ayrıca mağazada çalış diyor herhalde gibi bı yere girip çalışamıyorum spaya gitmek için para lazım ama oyun şuan kilit noktasından para olmadığı için devam edemiyorum hikayeye

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni güncellemesi ne zaman gelir belli mi veya oyunun çıkış tarihini takip edebilceğim yeri var mı

H

Hdf913

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paranı sadece ana görevlere harcarsan yetiyor. Dijital satış mağazasında çalışarak kazandığın para ile telefon parçası alabiliyorsun. Sen orada ekstra olarak satılan başka şeyleri de almışsındır.
İyide aynı para hatası bendede var ikincisi ben parami başka bı yere harcamadim adamın yanına gittiğimde iş vermiyor ve para durumum sıfır olduğu için oyun ilerlemiyor para hilesi Felan yokmu diğer oyunlara para hilesi katılırsa daha iyi
Teşekkürler..

Üst Alt