ACADEMY34 Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe ACADEMY34 Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.11.2.2
Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ne yani o kadar içerik arasından bir animasyon mu yok?

Y

Yas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterlerin aklından geçirdikleri metinlerin çoğu ingilizce kalmış benden kaynaklı mı?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Karakterlerin aklından geçirdikleri metinlerin çoğu ingilizce kalmış benden kaynaklı mı?
Sizden kaynaklı değil. Bir kişi daha bu sorunu bize bildirdi büyük ihtimal oyun, çeviri dosyalarını çekmiyor. Yazılımcımız en kısa sürede bu sorunu çözecektir.

A

anon66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Failed to execute script pyi_rth_multiprocessing due to unhandled exception. DLL load failed while importing_socket : Parametre hatalı

Bu oyun ve indirdiğim başka bir oyunda bu hatayı aldım. Konu da açmıştım ama hangisinden hızlı yanıt alırsam diye.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Failed to execute script pyi_rth_multiprocessing due to unhandled exception. DLL load failed while importing_socket : Parametre hatalı

Bu oyun ve indirdiğim başka bir oyunda bu hatayı aldım. Konu da açmıştım ama hangisinden hızlı yanıt alırsam diye.
Yazılımcımıza bildirdim geri dönüş yapacağım.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$

Bunu indir sistemine göre 32bit veya 64bit içindeki güncellemeleri kur. Windows 7 kullanıyorsun ve eksik güncellemelerin var bundan dolayı hata alıyorsun. Eksik tüm güncelemeler burada.
Tıklayarak indir!

A

anon66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok teşekkür ederim, sorunum çözüldü.

novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$