WVM Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka WVM Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B1K2
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyun hikaye bakımından çok güzel.
Tek eksikleri oyun içi ses olduğunu söyleyebilirim.
Çevirmen arkadaşlara tavsiyem: 'şu oyunu çeririrken içmeyin be arkadaş 😂 birçok diyaloğu okurken anlamak için çok kafa patlattım' güncellemeyi bekliyoruz....
Oyun yapay zeka çevirisi olduğu için öyle. Yani bir çevirmen tarafından değil de Google Çeviri gibi bir yapay zeka uygulaması ile çevrildiği için cümleleri anlamak zor olabilir.

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Oyun yapay zeka çevirisi olduğu için öyle. Yani bir çevirmen tarafından değil de Google Çeviri gibi bir yapay zeka uygulaması ile çevrildiği için cümleleri anlamak zor olabilir.
Hmm bilgi için teşekkürler... 🙏

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynamaya karar vermek isteyenler için yazayım;😎
Oyunun hikayesi iyi. Bir kız arkadaş ediniyorsun ve kız arkadaşın diğer kızlarla etkileşime girmene yardımcı oluyor. İşte bunu da kaybetmemek ve diğer kızlara yardımcı olmak için yapıyor. Zevkte cabası. Oyunun hikayesi iyi ve uzun soluklu bir oyun. Seçeneklerde sahneler gizli... Ve anne olmak isteyenlere de yardım ediyorsun. Oyun seçenekli bir görsel roman...

Jerryy

Jerryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kurban olam şunu yeni sürüme güncelleyin be abilerim :D

W

wtfvito

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cheating var diyor ama ben onu aldatma tarzı bir şey diye biliyorum böyle bir şeyi gören oldu mu bana denk gelmedi lütfen cevap verin

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cheating var diyor ama ben onu aldatma tarzı bir şey diye biliyorum böyle bir şeyi gören oldu mu bana denk gelmedi lütfen cevap verin
Zaten kızlardan aldatmayı beklemek baştan başa bir düşünce ve eylem sorunudur 😎

E

esmerr10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son güncelleme ne zaman geldi bilen war mı

Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$