WVM Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka WVM Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B1K2
Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu çok kısa bitti niye böyle oldu

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun beni günaha teşvik eden oyunlardan biri resmen günah işlememe Sebeb bu oyun olsun oynayalım 😋😋💯💯

100desperado100

100desperado100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceden oynamıştım bayağı hoşuma gitmişti. Önceden oynadığımda da Koç Harper'e tutulmuştum bi öpemedim gitti diyordum, oyun bayağı bir ilerlemiş gene öpemedik :D. Bu arada bence bu oyun ciddiye alınıp, ertelenmeden, güncelleme geldikçe çevirilip yayınlanmalı. Badikten sonra en zevk aldığım oyunlardan biri. Hikayesi çok iyi gidiyor. Yeni güncelleme ne zaman gelecek haber var mı ki?

lokum32

lokum32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi türlü basket maçına çıkamıyoduk ondan sonra güncelleme geldimi nerde bitiyor

N

nextlove

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Gerçekten çok güzel oyun, tavsiye ederim.

J

Janjakrusso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi sürükleyici ve bence yapay zeka yerine normal Türkçe çeviri gelirse kitlesinin büyüyeceğini düşündüğüm bir oyun. Çünkü çoğu oyunlarda olan güzel özellikler bu oyunun içerisinde serpilmiş. Umarım yeni güncellemeleri ve bununla birlikte de çevirisi gelir. Deneyip bir şans verebilirsiniz.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunun hikayesi sürükleyici ve bence yapay zeka yerine normal Türkçe çeviri gelirse kitlesinin büyüyeceğini düşündüğüm bir oyun. Çünkü çoğu oyunlarda olan güzel özellikler bu oyunun içerisinde serpilmiş. Umarım yeni güncellemeleri ve bununla birlikte de çevirisi gelir. Deneyip bir şans verebilirsiniz.
Çevirisinin gelip gelmeyeceği belli değil ama içerik erişim aylarında yapay zeka olarak güncellenmeye devam edecektir.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme tahmini olarak ne zaman gelebilir belli mi ?

A

Abrek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel ilerlemesi var devamını dört gözle bekliyorum

D

Dikdikdik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir

ErotikDiscoTopı

ErotikDiscoTopı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba iyi günler diliyorum bu oyunu başka bir yerde görmüştüm ve indirmek istedim bayada hoşuma gitti ama maalesef başaramadım indirdim ama .aoc olarak indi ve açamıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı 😖

ErotikDiscoTopı

ErotikDiscoTopı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba iyi günler diliyorum bu oyunu başka bir yerde görmüştüm ve indirmek istedim bayada hoşuma gitti ama maalesef başaramadım indirdim ama .aoc olarak indi ve açamıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı 😖
Sorunu hallettim RAR' olarak indirmem gerekiyor unutmuşum birde şey soracağım oyunun güncellemesi ne zaman gelecek yani basketbol maçı yapacağımız zamandan kast ediyorum

Üst Alt