WVM Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka WVM Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B1K2
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
abi oyun çok güzel ama kaç saatlik bir oyun yemin ediyorum sıktı ya bir an önce bitirip silmek için oynuyorum . karakterler güzel olmazsa bu kadar katlanmazdım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu sonunda bitirdim gerçekten güzeldi ama bir noktadan sonra bazı şeyleri atladım o kadar sıkıldım yinede sonunu gördüm yeni güncellemeyi bekliyorum ama umarım bu kadar sıkılmam karakterler güzeldi yoksa katlanmazdım

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunlarin yeni bolumleri mi acaba

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel. Harem dediğin böyle olur. Daha öncede harem konulu oyun oynamıştım ama bu oyunun yerini tutmaz.

T

tehlikeligoky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ancak girmeye çalıştığımda gerekli izin verilmedi diyor ve oyundan atıyor bunun sebebinin ne olduğunu bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu indirdim ancak girmeye çalıştığımda gerekli izin verilmedi diyor ve oyundan atıyor bunun sebebinin ne olduğunu bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

T

tehlikeligoky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.
Dediğini yaptım ama hala aynı hatayı verip oyundan atıyor

Üst Alt