Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 22
J

Jack_son2

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
18. Bölümde tıkanıyor hata veriyor -- Bir istisna meydana geldi hatası ve alsitnda hata kodları var nedir acaba çözümü ?

J

Jack_son2

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
B

Burakerdogann01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapay zeka olunca ne oluyor bana açıklayabilirmisiniz

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
21 bölüm daha harika ingilizcesi olan oynasın. Ayrıca güncel cevirili çoğu oyundan iyi metin uzunluğu hikaye bolluğunu 1 2 oyun geçer sadece ep 21 e kadar geliniyor her birine dayamak mümkün. Ha 22 de patlayacak gibi her kıza yazmak ama bakalım bide miras meselesindeki asıl kötü e mi yoksa başkasımı merak ediyor insan

Moderatörün son düzenlenenleri:
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Evet, Uzun bir aradan sonra 21. Bölüm olan tuzak adımlar bölümü yayınlandı. Aslında bu bölüme bu adı ben verdim, Her kadın karakterle olan yakınlaşmalar aslında tuzaklarla dolu bir mayın tarlası gibi duruyordu. Seçimlerimiz başka kadınlarla olan samimiyetimizi olumsuz yönde etkiliyor.Özellikle yeni sarışın kadın karakter olan ''Porsche'' ile olan her doğru seçim onunla olan samimiyeti arttırıyor hem de uzun süredir ana karakterle olan siyahi hatunu kaybetmemize olanak sağlıyor. Sarışın ''Porsche'' için değer ancak onunla tekrar karşılaşma olasılığı da düşük görünüyor. ''Wanda'' ile yeniden karşılaşmak güzeldi ancak daha fazla onun hakkında hikaye içeriği görmek iyi olurdu. Sanırım diğer bölümler de olacak ekstra hikayeye zemin hazırlanıyor.:unsure::)

Ana hikayenin kadın karakterleri içinde aynı tuzaklar vardı. Seçimleri doğru yapmamız durumunda bu yüksek risk olasılıklarından kurtulma şansımızda var. Belki yapımcı geleceğe dair bize ipucu veriyordur. Elbette ki harem seçeneği olmazsa her kadını kaybetme ihtimali oldukça yüksek olacaktır. 20. Bölüm de olan ana hikayenin özel olayı bu bölüm de sorulmasına rağmen fazla üzerinde durulmadı. Bu da yapımcının daha fazla bölümlerle devam edeceğini gösteriyor.Bu hikayenin sonu nasıl olacak göreceğiz.:unsure::)

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi çok iyi ama grafikler ve sahneler daha güzel olabilirmiş gene sardı yeni bölümü bekliyorum

O

osmanxlife28

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
21 çıktı kral ne zaman paylaşırsınız

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun hakkında yazabileceğim düşüncelerime bakarsam eğer; İlk ''Visual Novel'' oyunlarını oynadığımızda bu oyun da eski bir oyun sayılır. İlk zamanlar oynadığımızda gerçekten çok ilgi çekici bir hikayesi ve içeriği vardı. ''Vardı'' diyorum çünkü zamanla artık yeni nesil ''Visual Novel'' oyunları çıkmaya başladı daha kaliteli renderlar, kaliteli hikayeler, seslendirme ve çok iyi iş çıkarılmış animasyonlar hatta sinematik animasyonları bile oyunlarda görmeye başladık.:cool: Tabi ki bu söylediğim içerikleri oynayınca bu oyun ilgisini çok kaybetmeye başladı. Artı olarak yapımcısı oyunu ''başka yapımcılara kıyasla'' bu zamana kadar hiç geliştirmediğini görüyoruz. Renderlarda iyileşmeler görülse de bazı sahnelerde tabi ki, animasyonlar konusunda hala yerinde sayıyor.:cautious:Şu ana dek 22. bölümle seriye hala devam ediyor ancak artık ilgimi kaybettiğimi düşünmeye başladım.:(:cautious:

Cidden diğer kaliteli oyunları oynayınca artık insan ister istemez görsellik ve etkileyici animasyonlar görmek ister.Teknik donanıma sahip olmayabilirsiniz ancak bu zamana kadar kazandığınız paraya ve zamana bakarsak eğer kendinizi hiç geliştirmiyorsanız sorun sizdedir. Kendimi örnek gösterirsem birden çok yazılım konusunda hiç teknik bilgim olmamasına rağmen kendi çabamla öğreniyorsam bunu sizde yapabilirsiniz.:geek: Malesef yapımcı ne kendini ne de oyunu geliştirmiyor hala yerinde sayıyor. Bunun gibi bir çok oyunun kayıt dosyalarını sildim. Artık içerik konusunda kaliteli işler çıkaran oyunlara odaklanacağım. Oyuna gelirsek eğer ''22.bölüme kadar harem olarak gittiyseniz eğer yandığınızın resmidir''diyorum.:unsure:ve Emeğinize sağlık.:sneaky:(y)

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun 23.bölümü çıktı sanırım uzun bi süre gelmez çevirisi

S

Serkan0990

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilmecenin cevaplari ne aradım bulamadım