Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 22
ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemesi geldi bu oyunun , Yenilenmesi lazım , Konusu ve sahne güncellemeleri harika olmuş mutlaka bizede gelmesi lazım. Konusu hikayesi sahnesi seçimlere göre değişkenliği ile harika bir oyundur. Oynamayan varsa Şiddetle tavsiye ediyorum. Ep22 gelmesi için Baskı yapın gençler :)

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
22 geldi diyen reis ağzından bal damlıyor yakın zamanda gelse çok güzel olur oyun efsane çünkü

Z

zagor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden yapay zeka çeviride bu oyun? Çok yorum almış ve talep de var.

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden yapay zeka çeviride bu oyun? Çok yorum almış ve talep de var.
Kanka bu oyunu çevirmek çok uğraştırır o kadar gevezeki karekterler ;)) okurken yoruluyordum bir süre sonra
Ki bence yapay zekada fena değil baya anlışılır bence

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok güzle fakat monicanın şehvet puanı hep yetersiz kaliyor en doğru secimler işaretlenemezmi yada puanları arttırabilmek adani hile menüsü açılamaz mı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim sahneler hep eksik kalıyor tam bir oyun deneyimi sağlanamiyor bu kadar güzel bir oyuna gölge düşüyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok güzle fakat monicanın şehvet puanı hep yetersiz kaliyor en doğru secimler işaretlenemezmi yada puanları arttırabilmek adani hile menüsü açılamaz mı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim sahneler hep eksik kalıyor tam bir oyun deneyimi sağlanamiyor bu kadar güzel bir oyuna gölge düşüyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...
Var zaten , Oyunun sitede baya eski olduğundan mod'lu versionu eklenmemiş En güzel oyunlardan birtanesidir. LUST muhabbeti çeken arkadaşları anlıyorum ama Esas oyun 11 bölümden sonra başlıyor küçük bir tyo 18 19 20 bölümler zaten tavan yapıyor. Bu arada Monica ile Fuar'da şansınızın yaver gitmesi için modlu oyun şart :D

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Var zaten , Oyunun sitede baya eski olduğundan mod'lu versionu eklenmemiş En güzel oyunlardan birtanesidir. LUST muhabbeti çeken arkadaşları anlıyorum ama Esas oyun 11 bölümden sonra başlıyor küçük bir tyo 18 19 20 bölümler zaten tavan yapıyor. Bu arada Monica ile Fuar'da şansınızın yaver gitmesi için modlu oyun şart :D
monica ile çekimden sonra her türlü ayrılıyor katie ilerlemesini bitirdim burlikte olabilmek icin ama o da yetmedi hilesiz oynanacak gibi değil lust sıkıntısını gideremiyorum bier türü

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord'dan PM at save game veriyim sana belki işine yarar. buradan link veremeyiz yasak
monica ile çekimden sonra her türlü ayrılıyor katie ilerlemesini bitirdim burlikte olabilmek icin ama o da yetmedi hilesiz oynanacak gibi değil lust sıkıntısını gideremiyorum bier türü

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
20.Bölüm baya iyiydi

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba
Oyun hakkında ki sorunlarınızı açıkladığınız için bunu ilginç buldum. Bu oyunu ilk bölümlerden beridir oynarım. Türkçe olsun veya ingilizce olsun, yaptığım her seçim hem sevgi hem de lust yükselmesini sağlamıştım. Mod kullanmadan tüm kadınların ilişki yollarımın hepsi açık duruyor. Sanırım yanlış seçimler yapmışsınız bu da sizi çıkmaz sokağa yönlendirmiş. ''Monica'' fuar macerası sadece onla değil artı olarak ek sarışın bir kız da var. Fuar macerası sorunsuz ilerledi ben de. Son bölümler artık işi nirvanaya taşıyan durum oldu.;)

20.Bölüm baya iyiydi
Evet; Uzun süredir açıklanamayan e-posta durumu nihayet aydınlanıyor.Ancak bu oyuncuyu ters köşe de yapabilir. 21.Bölüm baya ilginç olacak gibi görünüyor. Bu kadar kadının ilişki yolunun açılması ve oyun da harem seçeneği olması durumun da kadınlardan tekme yeme ihtimalini düşürecektir.:geek::LOL:

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Şu oyunun devamı gelsin artık kaç ay oldu..

Üst Alt