What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahmini ne zamana guncelleme gelir bir bilgi varmi

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Karaejderkral Yapımcı güncelleme üzerinde çalışmalarını sürdürüyor, getirdiği en son güncellemeden bu yana uzun zaman geçmediği için tahmini bir süre vermek zor.

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karaejderkral Yapımcı güncelleme üzerinde çalışmalarını sürdürüyor, getirdiği en son güncellemeden bu yana uzun zaman geçmediği için tahmini bir süre vermek zor.
Bilgilendirdigin icin tesekkurler birde hisi sorcam bu holly gorevinde gecdnin erken saatlerinde camur bank a git diyor camur bank neresi ben herdeyi bitridim inu bulamiyorum

F

fallegan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Huawei Mate 20 Lite telefonumda tam ekran değil. Kenarlardan siyah ekranla kısılmış ve az da değil. Çok göze çarpıyor. Ayarlardan tam ekran da yapamıyorum. Yazılımcılar bunun hakkında bir şey yapabiliyor mu? Çok rahatsız ediyor.

S

Silinen üye 28892

Oyun Huawei Mate 20 Lite telefonumda tam ekran değil. Kenarlardan siyah ekranla kısılmış ve az da değil. Çok göze çarpıyor. Ayarlardan tam ekran da yapamıyorum. Yazılımcılar bunun hakkında bir şey yapabiliyor mu? Çok rahatsız ediyor.
Telefonunuzun ayarından En:Boy oranlarını kontrol edin. Herhangi bir işlem işe yaramazsa, telefonunuzuda hesaba katarsak, oyunun doğal çözünürlüğü budur.

S

sneaky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
efsane ötesi bir hikaye ve oynanış ben böyle bi oyun görmedim daha
önce çevirme desen o da ayrı bi güzel emeği geçen herkesin eline sağlık normalde favorim treasure of nadia ydı ama şimdi bu umarım en yakın zamanda güncelleme gelir

T

TanerxZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklere giriyorum ama "lütfen vpn uygulamasini kapatin" diyor bende VPN uygulaması fln yok yardımcı olur musunuz

K

Karayip33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel ama oyun sürekli atıyor beni nedeni nedir acaba

O

Oyuncu456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yapmamış oyunlarda ilerlememiz kaybetmemek için ne yapmalıyız?

0.5.01 sürümünü bitirdiğinizi düşünün, ama oyun final yapmamış ve 0.6 güncellemesi gelecek. Güncelleme geldiğinde kaldığım yerden nasıl devam edeceğim? Oyunu mu silmemem gerekiyor, yoksa save dosyasını mı kaybetmemem lazım? Yardımcı olur musunuz?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Final yapmamış oyunlarda ilerlememiz kaybetmemek için ne yapmalıyız?

0.5.01 sürümünü bitirdiğinizi düşünün, ama oyun final yapmamış ve 0.6 güncellemesi gelecek. Güncelleme geldiğinde kaldığım yerden nasıl devam edeceğim? Oyunu mu silmemem gerekiyor, yoksa save dosyasını mı kaybetmemem lazım? Yardımcı olur musunuz?
Android kullanıcısı iseniz "Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasör" buradan
PC kullanıcısı iseniz "çalıştır uygulamasını başlatın \ Renpy \ oyunun adı" buradan kayıtlı dosyalarınızı bulup yedek alabilirsiniz.

A

alya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun tavsiye ederim. Sex animasyonu görmedim lakin fotoğraf gibi hikaye yok her yazıda minikler animasyonlar farklı ayrıca görev olması güzel. Yardımcı küren sana ne yapman gerektiğini gösteriyor. Kolay ve etkiliyeci bir oyun 5 üzerinden 5 puan

Üst Alt