What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Staylex

Staylex

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bende bir aydır bekliyorum aaa çıksa artık

M

mahmutkuradri1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun betadan çıktı ama erişim izniniz yok diyor. Ne yapmalıyım ?

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Arkadaşlar 1 ay oldu falan demişte ben de mi yanlışlık var? Bence 1 ay olmadı zira betaya bu ay başında girdi diye hatırlıyorum.

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Oyun henüz betadan çıkmadı.
Hocam kesin bir tarih veremiyorsunuz çıkış tarihleri için anlıyorum ancak burada çıkış tarihlerini neye göre ayarlıyorsunuz? Ölçüleriniz nedir ve hangi parametrelere bakarak betadan çıkarma kararı veriyorsunuz? Biz de bunları bilsek sizi bu kadar rahatsız eden aynı soruları yöneltmeyiz

S

Silinen üye 28892

Hocam kesin bir tarih veremiyorsunuz çıkış tarihleri için anlıyorum ancak burada çıkış tarihlerini neye göre ayarlıyorsunuz? Ölçüleriniz nedir ve hangi parametrelere bakarak betadan çıkarma kararı veriyorsunuz? Biz de bunları bilsek sizi bu kadar rahatsız eden aynı soruları yöneltmeyiz
Bildiğiniz üzere, bu oyunla beraber 12 oyun daha betada bulunuyor. Bu yüzden betadan çıkıp, herkesin erşime açılması zaman alabiliyor. What a Legend oyununun paylaşım tarihi, Konuda da belirttiği üzere 30 Eylül. Yani, tam bir tarih verebilmemiz söz konusu değil ama Betada ki oyunlarımızın, herkese açılması 1- 1,5 Ay gibi bir süre sürebiliyor. Anlayışınız için teşekkür ederim.

G

GhostValley1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun beni durduk yere atıyor hiç kasılma vs. olmadan

Over123

Over123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sürümünde oyun Lana ile gece vakti pazar yerinde buluştuğumuz sahneden sonra hiç bir şey olmadan direk oyundan atıyor. Diğer sahneler de gayet rahat oynandığı halde bunu yapıyor. Oyun da mı sorun var yoksa başka bir durum mu var?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Android sürümünde oyun Lana ile gece vakti pazar yerinde buluştuğumuz sahneden sonra hiç bir şey olmadan direk oyundan atıyor. Diğer sahneler de gayet rahat oynandığı halde bunu yapıyor. Oyun da mı sorun var yoksa başka bir durum mu var?
Yazılımcımıza bildirildi. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Üst Alt