V.I.R.T.U.E.S. Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe V.I.R.T.U.E.S. Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v16
M

Muhajsjbeixkw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sa pc de indirip rardan çıkarıp exe yi açtığım zaman not defterini açıyor ve renpy 7.3.5 hatası veriyor ing sürüm indirdim bir sorun yok bunu indirince hata veriyor link mi sorunlu benmi bişeyleri yanlış yapıyorum discord a yazdım ama cevap alamadım burdan bakarsanız sevinirim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Muhajsjbeixkw Oyunun girişinde hata veriyorsa internet kaynaklı bir problem olabilir. Not defterinde açılan hatayı buradan veya Discord üzerinden ulaştırırsan yardımcı oluruz.

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Arkadaşlar en baştan başlamamız gerekmiyor değil mi kaldığımız yerden devam edebiliyoruz ?

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Kredi
1$
Daha önceden oynayıp kayıt aldıysan, silmediğin sürece kayıt dosyaları kalır. Oyunu silip silmemenin bir önemi yok.
Silmedim zaten. Kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum ama hikaye ilerlemiyor sanırım baştan başlamam gerekiyor, ona da üşendim açıkçası. Galeri hilesi de yok galiba. Son sürümün save dosyalarının olduğu bir yer var mı veya sen de varsa atabilir misin ? Discord kanalında da yazdım ama kimse geri dönmedi.

M

Muhajsjbeixkw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekran.PNG
bu bro internet kaynaklı olsa diğer oyunlarıda oynayamam

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Silmedim zaten. Kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum ama hikaye ilerlemiyor sanırım baştan başlamam gerekiyor, ona da üşendim açıkçası. Galeri hilesi de yok galiba. Son sürümün save dosyalarının olduğu bir yer var mı veya sen de varsa atabilir misin ? Discord kanalında da yazdım ama kimse geri dönmedi.
Bu sürümde ek sahneler eklemişti sanırım. Hikaye sonlarına bakabildiysen oralara yeni sahneler eklendi diye biliyorum. Şahsen oynayıp bakmadığım için kesin bir şey diyemem.

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Kredi
1$
Arkadaşlar elinde son sürümün save dosyası olan atabilir mi acaba ?

M

Muhajsjbeixkw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu klasöre çıkartırken bir hata ekranı ile karşılaştınız mı?
yok rardan çıkartıyor açıyorum adultoyunçeviri yazısı ve logosu geliyor işte bekletiyor oyuna bağlanacağında not defterine atıyor acaba üstteki aoc dosyası varya onunla ilgilimi bişeymi yapmak lazım acaba

Ekli dosyalar

• Ekrannınk.PNG
    Ekrannınk.PNG
    7.6 KB · Görüntüleme: 4
RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yok rardan çıkartıyor açıyorum adultoyunçeviri yazısı ve logosu geliyor işte bekletiyor oyuna bağlanacağında not defterine atıyor acaba üstteki aoc dosyası varya onunla ilgilimi bişeymi yapmak lazım acaba
indirme sırasında hata olmuş olabilir mi?

M

Muhajsjbeixkw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme sırasında hata olmuş olabilir mi?
yani bilmiyorum silip geri yüledim 1 kerede yani mail ru dan sağ üstteki mavi indirme tuşuna basıyorum iniyor yani sanmam inme sırasında birşey olacağını yani trajikomik olmaya başladı bi sorun yok ama bir sorun var hbcuhdsıvbhfkvnumt

M

Muhajsjbeixkw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yani bilmiyorum silip geri yüledim 1 kerede yani mail ru dan sağ üstteki mavi indirme tuşuna basıyorum iniyor yani sanmam inme sırasında birşey olacağını yani trajikomik olmaya başladı bi sorun yok ama bir sorun var hbcuhdsıvbhfkvnumt
mega da 3 4 saat de indiriyor mega dan hiç denemedim üşendim

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
not defterine atan ilk defa sizi duydum

D

Deevrim

Kredi
0$
son güncellemede hiçbişey gelmedi mi hikaye ilerlemiyor

Üst Alt