V.I.R.T.U.E.S. Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe V.I.R.T.U.E.S. Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v16
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Yeni cihaza geçtim (android). Oyunu indirdim ve açtım. Kullanıcı adı ve şifre giriyorum, hiç birşey olmuyor oyun açılmıyor. Şifre girdiğimiz ekranda kalıyor.

Eski cihazımda (s7 edge) böyle bir sorun olmamıştı. Ayar, izin vs bi olayı m7 vardır? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Dosya izinlerini verdiniz mi veya cihazınızda yeterli yer var mı?

MT AYD

MT AYD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet dosya izni falan hepsi verilmiş durumda. Oyun kurulu zaten giriş olmuyor, yeterli alan da var.

MT AYD

MT AYD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tamam çözdüm. İnternetle alakalıymış 😅 Başka bi yerde internete giriyordum koruma vs bişe varmış galiba, site de açılmıyordu zaten yetişkin içerikli site diye. Mobil veriden girince açıldı. Oyuna girerken de galiba siteye giriş gibi bişey oluyor, siteye izin vermeyince internet oyun da açılmadı 😂

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
V16 sürümü geleli 1 ay oldu çevirisinin ne zaman geleceği hâlen belli değil mi?

K

khadrius

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açık dünya mı bazı yorumlarda açık dünya olduğu yazıyor ama sandbox kategorisinde gözükmüyor

M

Memoo17

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
3$
Bu da bitti devamı gelicek mi ve bu tarz oyun önerir misiniz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun aldığı etiketlere bakarsanız '' Devam Ediyor '' etiketi var o etiket devamı gelecek anlamına geliyor.

E

erhan48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar bonus sahneleri nasıl oynayabiliyoruz tıklayınca açılmıyor maalesef teşekkür ediyorum 😉🙏

E

erhan48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arka planları değiştirmek için şifreyi yazıyorum fakat olmuyor bunun bir çözümü var mı teşekkür ediyorum 🙏😉

L

Luis

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun herkesin erişimine açildimi

Üst Alt