V.I.R.T.U.E.S. Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe V.I.R.T.U.E.S. Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v16
burawastaken

burawastaken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son ki güncelleme ile oynanış süresi bir kaç saat arttı mı yoksa küçük bir güncelleme mi

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun güncelledin mi ben bu oyunu 1.95 gb değil miydi niye şimdi 1.70 gb oldu sıkıştırmamamı yapıldı oyuna

S

Son Ronin

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
v16 ne zaman çıkacak şuan ücretlimi?

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
v16 son sürümünü yapımcı yayınlamış. Çeviri ne zaman gelir?

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Teşekkürler. Bir arkadaş yorumlarda bu sürüm ile final yapacağını söylemis doğru mu?
O konuda bir bilgim yok yeni sürüm çıktığında eğer öyleyse hem konunun başlığı hem etiketleri değişir anlarız.

M

marakata61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arka planı değiştirmek için yazan şifreyi giriyorum ama açılmıyor

N

nextlove

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Anlamadığım bir şey var ben şubat ayında satın alma yapmıştım, haklı olarak 50 nin üzerinde oyunu oynama şansım yok bu kadar kısa zamanda. Şimdi oyuna girmek istediğimde yetkininiz yok diyor zaten satın almış olduğum bir oyunu neden tekrar satın almak zorundayım. Aynısı diğer oyunlarda da oluyor bu çok adaletli bir durum değil.

S

Son Ronin

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Anlamadığım bir şey var ben şubat ayında satın alma yapmıştım, haklı olarak 50 nin üzerinde oyunu oynama şansım yok bu kadar kısa zamanda. Şimdi oyuna girmek istediğimde yetkininiz yok diyor zaten satın almış olduğum bir oyunu neden tekrar satın almak zorundayım. Aynısı diğer oyunlarda da oluyor bu çok adaletli bir durum değil.
Destekçi Plus satın saldıysan onun 1 aylık kullanım süresi var ama,bu oyunu kapsamayan paketi satın aldığın da sınırsız dır.Ben öyle biliyorum.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Destekçi Plus paketinin süresi 1 aydır eğer Şubat Erişim Ayı etkinliği rolü alsaydınız hala oyunları oynamaya devam edebilecektiniz.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyunun hikayesi yok, malum iş için yapılmış bir oyun. Ama, amacına cidden çok iyi hizmet ediyor.
Bu arada, çevirmen Poncheek için Press "F" pay to Respect. Küçük küçük mizahi dokunuşları oyuna farklı bir hava katmış.

MT AYD

MT AYD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni cihaza geçtim (android). Oyunu indirdim ve açtım. Kullanıcı adı ve şifre giriyorum, hiç birşey olmuyor oyun açılmıyor. Şifre girdiğimiz ekranda kalıyor.

Eski cihazımda (s7 edge) böyle bir sorun olmamıştı. Ayar, izin vs bi olayı m7 vardır? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Üst Alt