V.I.R.T.U.E.S. Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe V.I.R.T.U.E.S. Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v16
G

gtmany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baya iyi oyun...

E

evren23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmel oyun güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu çeviren dayıkar nerede la onların çevirdiği diğer oyunları yazın bakayım şuraya

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu çeviren dayıkar nerede la onların çevirdiği diğer oyunları yazın bakayım şuraya
Acayip iyi oyundu en son böyle once upon a lifetime oynarken eğlenmiştim çevirmenlerin eline sağlık devamını bekliyorum bu serinin yeri geldi güldük yeri geldi yine güldük ama amazon ormanları gibiydi be kardeşim neyse artık yapcak bişe yok

A

Asdasqwe3169

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar oyun oynadım ama hiçbiri bu kadar zevkli değildi oyunun çevirileri de baya iyidi yeni bölümü tahmini ne zaman gelir

N

Noyan19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arka planı deyiștirmek için șifre istiyor yazıyorum acılmıyo neden

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Mükemmel ötesi bir oyun bu 10/10 demek az kalır 100/100 bu kesinlikle oynayın agalar, neyse güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum devamını en yakın da görmek isterim yapımcı çok iyi iş başarmış. :love: 👏 👌

M

MeanBitch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun mantıgını bir ben mi çözemedim kaç gün oldu oynuyorum daha hiçbirşey görmedim hep aynı sahneler tekrar ediyor karakterin altında çıkan seçeneklere tıklayamıyorum?

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
oyunun mantıgını bir ben mi çözemedim kaç gün oldu oynuyorum daha hiçbirşey görmedim hep aynı sahneler tekrar ediyor karakterin altında çıkan seçeneklere tıklayamıyorum?
Oyun içerisinde ufak bir rehber mevcut karakter ile ilişkini yükselttiğin zaman mekanların alt kısmında ufak noktalar olusuyor onlara basarak devam edebilirsin.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel hatta süper. Rıchel le etkileşim kuramadım mı. Yoksa güncellemede kurcam

B

brian567

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girerken şöyle bir hata alıyorum ama çözümü nedir bilen var mı?

Ekli dosyalar

• resim_2021-11-21_002419.png
    resim_2021-11-21_002419.png
    8.8 KB · Görüntüleme: 20
S

Silinen üye 28892

oyuna girerken şöyle bir hata alıyorum ama çözümü nedir bilen var mı?
Virüs programınız açık kaldığı için bu uyarıyı veriyor. Windows Defender ya da harici Virüs programını devre dışı bırakıp tekrar girmeyi deneyin. Her ihtimale karşı oyunu tekrar rardan çıkarıp girin.

Z

ZeynnX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim yüklerken uygulama yüklenemedi diyip yüklem iptal oluyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
İndirdim yüklerken uygulama yüklenemedi diyip yüklem iptal oluyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Telefonunuzda yer açıp tekrar deneyin.

R

rayso12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tür niye sevilmiyor anlam veremiyorum animasyonlar bomba hikayeleride genelde ortalama oluyor :love:
animasyon var mı ? yetişkin sahnelerinde fotoğraf oluyor bazı oyunlar da hiç güzel olmuyor etiket kısmında animated yokta animasyon varsa oynarım teşekkürler

Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İndirmeden önce açıkası önyargılıydım harem konseptinden dolayı abazan oyunudur hikayesizdir diye düşündüm oyunsuzluktan indirdim ama.....
Baya baya icinde hatrı saylır bi akış ve duygu var her önünüze gelenle iş pişirmiyonuz oyun size bırakıyo kiminle ne seviyede ilişinizi tutacağınızı
Önyargınız var ise benim gibi bence bi kırın derim

Üst Alt