University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
noluoa

noluoa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu dün oynadım bir sıkıntı yoktu fakat bugün girmeye çalıştığımda girişte böyle kalıyor sebebi nedir acaba ?
1651347888862.png

Growth

Growth

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu yeni guncelleme mi betadzn cikmisti

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni gelen güncelleme ne kadar büyük, kaç saatlik bir oynanış sunuyor ?

Hangi karakterlere yeni sahneler eklemişler ?

Sırf bu oyun için beta paketini alacağım.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0,85 sürümü indirmiştim önceden oyun takılıyor kalıyor açılmıyor sebebi betaya girdiği için mi oyun
Ekran görüntüsü 2022-05-03 235649.png

E

eneskobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemesini nasıl yapıcam

K

kingslayer52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar bir sorum olucaktı destekçi üye olduktan sonra tekrar indirmek gerekiyormu ?

maniac1526

maniac1526

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu Önceden Oynuyordum, 1 Hafta Kadar Bir Süre Girmedim Fakat Şimdi Oyunu Açıp, Hesap Bilgilerimi Girdikten Sonra Karşılaştığım Sorun Ektedir. Çözümü Hakkında Bilginiz Var mı Veyahut Neden Böyle Bir Sorunla Karşılaşıyorum ?

Ekli dosyalar

• gfhdsghdfgh.jpg
    gfhdsghdfgh.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 7
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu Önceden Oynuyordum, 1 Hafta Kadar Bir Süre Girmedim Fakat Şimdi Oyunu Açıp, Hesap Bilgilerimi Girdikten Sonra Karşılaştığım Sorun Ektedir. Çözümü Hakkında Bilginiz Var mı Veyahut Neden Böyle Bir Sorunla Karşılaşıyorum ?
Şu an hata alsanız bile oyuna giremezsiniz. Oyun betada olduğu için beta üyeliğine ihtiyacınız var.

Son düzenleme:
sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Eğer sadece bu oyun için beta paketini alacaksanız almayın güncelleme falan denmez buna. Sadece Carol ve Roxy için birer sahne eklemişler.

Ayrıca Carol ile yılbaşı sahnesi var, daha önceki sürümde varmıydı hatırlamıyorum eğer yoksa birde onu eklemişler.

Yapımcı bunu nasıl güncelleme diye piyasaya sunmuş anlamıyorum, biraz utanma olur insanda.

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Galeri mod vardır umarım.

Üst Alt