University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaşlar benim oyun yükleme yerinde takılıyor 15 20 dk bekledim ama geçmiyor telefon da 32gb hafızalı biraz çöp ama yine de açmıyor çözümü var mıdır
Birden fazla açmayı denediğiniz için olabilir telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin

SAQQİO

SAQQİO

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
4$
Oyunun sistem bilgileri nasıl öğrenebiliriz veya görme şansımız bar mı ?

SAQQİO

SAQQİO

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
4$
Gereken android sürümüne sahip olmanız ve oyunun boyutuna göre boş yer ayarlamanız lazım.
Android değil pc versiyonu için soruyorum orta düzey bir laptop alıcam da onun için soruyorum sıkıntı yaşamamak için

G

Graham

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çizimler hoş değil ana karakter hayatında hiç kız görmemiş birisi oyunda yaşanan olaylar çok anlamsız ve havada kalıyor hikaye anlatımı kötü çeviri güzel

C

Can4167

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Milf City ve bu oyun ilk ikim bunların yerini hiçbiri alamaz

A

Ahmet288

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oppo reno 2 de yeterli alan olmasına rağmen oyuna girdikten kısa bi süre sonra atıyor çözümü nedir

K

Kraut

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
oppo reno 5 lite oyundan atıyor çözümü nedir

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oppo reno 5 lite oyundan atıyor çözümü nedir
RenPy'de yeni sürümün hatası bizimle ilgili değil bir şey yapamıyoruz maalesef bu sorunu RenPy'nin düzeltmesi gerekiyor. Kayıt verilerini temizleyip girmeyi deneyebilirsiniz belki sorun çözülür.

Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun orijinal metinleri öyle olduğu için o şekilde çevrilmiştir. Gereksiz yere argo katmıyoruz çevirilere.
Yanlış anlamayın beni rahatsız etmedi çeviri ama aslanım dayı yeğenim gibikelimeleri de mi orijinalden çeviri
Oyunun diyalogları biraz fazla türkçeleştirmişsiniz sanki:D

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Yanlış anlamayın beni rahatsız etmedi çeviri ama aslanım dayı yeğenim gibikelimeleri de mi orijinalden çeviri
Oyunun diyalogları biraz fazla türkçeleştirmişsiniz sanki:D
Çevirilerinin tamamı olduğu gibi çevirilirse okumaktan bile zevk almazsınız. Cümlede eğer onu söylemesi gerektiren şeyler varsa, çevirmen Türkçeleştirirken ufak tefek şeyler eklemiştir. O cümlede ciddiyet olması gerekiyorsa olduğu gibi çevirilir, eğlendirmesi gerekiyorsa kendinden bir şey katarak eğlendirmeye çalışır. Herkes eğlenir mi eğlenmez ama zaten hiçbir şeyde herkesi eğlendirmek mümkün değil. Kimileri sever kimileri sevmez, ona yapabilecek bir şey yok. Ama tüm cümlelerin olduğu gibi Türkçeye çevirilmesi, anlam ve cümleye eğlence katmak açısından kötü olur. Çünkü onların espri anlayışı ile bizim espri anlayışımız bir değil. Zaten esprilerinin %30-40'ı kelime oyunu, onlarda da kelimeler İngilizce olduğu için olduğu gibi bırakılamaz o yüzden alternatif şeylere çeviriliyor.

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Oyunun eksiklikleri olsa da oynatıyor seviyorum. Öğretmenide özledim :love:

K

kinqdom12

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Oyunu yeni bitirdim bir önceki güncelleme paketi ile indirmiştim şu anki güncellemede kaç saatlik bir oynanış geldi?

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Beta pakedini almama rağmen açılmıyor ve hep beta sürümündedir uyarısı veriyor

Gulbala

Gulbala

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi