Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Yardım edebilir misiniz oyuna giriyorum ama pc kontrolleri oluyo tuşlarla oynamam gerekiyor o yüzden de oynayamıyorum oyundayken menüyü açamıyorum apk linkinden indirdiğim halde böyle oluyo
Ekrana iki parmağınızla aynı anda dokunup menüyü açabilirsiniz.

A

aydemir35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
%100 bitti ren varmı varsa save dosyasını atabilirmi

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler ben balıkçı görevinde takılı kaldım kaçıyor 3lbs levrek jib yemi atmamız lazım di mi başka ne yapmam lazım yardım eder misiniz birde hastane var orda mavi şey sanırım kart veya anahtar onu nasıl alacam görevleri yaptıktan sonra mı bir yardım ederseniz acil

S

Senebn11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunda şu tapinakda bulmaca yaptiriyor onu bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olurmusunuz 😥,oyun çok hoşuma gitti ama bulmaca saçmalığı yüzünden ilerleyemiyorun lütfen yardımcı olurmusunuz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunda şu tapinakda bulmaca yaptiriyor onu bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olurmusunuz 😥,oyun çok hoşuma gitti ama bulmaca saçmalığı yüzünden ilerleyemiyorun lütfen yardımcı olurmusunuz
Takıldığınız bulmacayı atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Tapınak bulmacaları için Youtube'a yazmanı öneririm çünkü anlatması çok karışık ve zor.

Y

yakupoksuzoglu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC için hileyi nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz ? Yazdıklarınızdan pek bir şey anlamadım da.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
PC için hileyi nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz ? Yazdıklarınızdan pek bir şey anlamadım da.
Kayıt dosyanızı ve items.json dosyasını siteye yüklüyorsunuz. Daha detaylı yardım için sunucumuza katılıp üyelerimizden yardım isteyebilirsiniz.

K

kjhgfd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır oyunlarımızın hiçbirinde virüs yoktur. Çevirilerimizi korumak için kullandığımız bir şeyden dolayı öyle algılanıyor.
Bilmiyorum, 2 gündür indirip siliyorum bir türlü açılmıyor. Windows defender de kapalı denemedim ama oda Trojen vürüsü tespit ediyor. İster istemez arada kaldım.

K

kjhgfd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Girmeyi deniyorum ama bu yazıda 99 da takılıyor

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-04-28 032552.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-28 032552.png
    6.9 KB · Görüntüleme: 13
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Girmeyi deniyorum ama bu yazıda 99 da takılıyor
Tüm virüs korumalarını kapattığınıza emin misiniz? Ayrıca oyunlarımızda virüs yoktur, virüs olarak algılamasının sebebi çevirilerimizi korumak için kullandığımız paketleme biçiminden kaynaklıdır.

Üst Alt