Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
46emo4646

46emo4646

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Pc için gelmeyecek mi admin ????

B

Bioxin

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Mart ın kaçında gelir

Johnn

Johnn

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
daha çıkmadımı ? çıkmadıysa walkourth takip ederek ingilizce oynayacağım

yasinwashere

yasinwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
adam vallahi adam billahi adam

recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman betadan çıkar beyler veya çıktığında final vermiş olur mu

A

allam352

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman yayınlanacak kral Martın ortasına geldik.

B

Bioxin

Kredi
0$
Tahminen martın kaçında gelir

Memati Baş

Memati Baş

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Tahminen martın kaçında gelir
Ne zaman yayınlanacak kral Martın ortasına geldik.

Arkadaşlar bu oyun çok fazla diyalog barındırdığı için çevirisi gerçekten çok zor. Ben çevirmen olsam bu işin altına kesinlikle girmezdim.
Adamlar hem bu işe giriyor hem de çok kısa bir süre içerisinde çevirip yayınlanacağını idda ediyor. Ben AOC ekibine ne kadar güvensem de bu oyunun mart ayında yayınlanacağını düşünmüyorum. En iyimser ihtimalle mayıs sonuna anca biter. Korkunç derecede uzun bir oyun çünkü. Yapana kadar insanın ömründen ömür yer. Lütfen biraz empati yapalım diğer oyunlara benzemiyor bu.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyun çok fazla diyalog barındırdığı için çevirisi gerçekten çok zor. Ben çevirmen olsam bu işin altına kesinlikle girmezdim.
Adamlar hem bu işe giriyor hem de çok kısa bir süre içerisinde çevirip yayınlanacağını idda ediyor. Ben AOC ekibine ne kadar güvensem de bu oyunun mart ayında yayınlanacağını düşünmüyorum. En iyimser ihtimalle mayıs sonuna anca biter. Korkunç derecede uzun bir oyun çünkü. Yapana kadar insanın ömründen ömür yer. Lütfen biraz empati yapalım diğer oyunlara benzemiyor bu.
Yorumunuz için teşekkürler. Fakat çevirisi bitti, zaten 3 aydır felan üzerinde uğraştığımız bir çeviriydi. Şu anda testini de bitirdik, son düzenlemeleri yapıyoruz. Yani Mart ayı içerisinde kesinlikle çıkacak.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Sonunda uzun süredir bekliyordum

kızgın57

kızgın57

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yorumunuz için teşekkürler. Fakat çevirisi bitti, zaten 3 aydır felan üzerinde uğraştığımız bir çeviriydi. Şu anda testini de bitirdik, son düzenlemeleri yapıyoruz. Yani Mart ayı içerisinde kesinlikle çıkacak.
Konuyu aydıtlattığınız için teşekkür ederiz bir sorum olucak oyun çıkış yaptığı zaman satın alma olucak mı yoksa betadan herkesin erişimine açılıcak mı tesekkürler

H

hkjasdlf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konuyu aydıtlattığınız için teşekkür ederiz bir sorum olucak oyun çıkış yaptığı zaman satın alma olucak mı yoksa betadan herkesin erişimine açılıcak mı tesekkürler
bir süre satın alanlara özel sonrasında herkese olur gibi

Y

Yanbasan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
lust epidemic'i bitirmeden bu oyunu oynasam çok şey kaçırır mıyım?

A

asasasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır Final vermedi. Eğer güncelleme gelirse oyuna, Türkçe versiyonunu güncelleyemeyecektik. Baştan çevirmek zorunda kalacaktık. Fakat oyunu baştan çevirmek zorunda kalmadan, Türkçe versiyonunu güncellemenin yolunu bulduk ve çevirdik.
Bir sorum olacaktı. Destekçi plus alınca betadaki bütün oyunlara 1 aylık erişebiliyormuyuz?

Üst Alt