Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Zaza

Zaza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar. Huwai p40 lite. Telefon aldım. Android sistem kullanmadığındanmı bilmiyorum. Siteden oyun indiremiyorum. İndirmeye çalışırken son bir adım kaldı. İzin ver yazısı çıkıyor. İzin vere tıklasamda bir ilerleme olmuyor inmiyor. Tabletime ve önceki telefonuma yükleyebiliyorum. Bunda sorun yaşıyorum. Ne yapılması gerektiğini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekürler

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar. Huwai p40 lite. Telefon aldım. Android sistem kullanmadığındanmı bilmiyorum. Siteden oyun indiremiyorum. İndirmeye çalışırken son bir adım kaldı. İzin ver yazısı çıkıyor. İzin vere tıklasamda bir ilerleme olmuyor inmiyor. Tabletime ve önceki telefonuma yükleyebiliyorum. Bunda sorun yaşıyorum. Ne yapılması gerektiğini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekürler
Farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyin.

Aang_27

Aang_27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende aynı sorunun cevabını arıyorum hocam
Para hilesi yok ama merak etmeyin gerçekten oyunda biraz ilerleme yaptıktan sonra paraya ihtiyacınız olmuyor eğer sizde benim gibi evi tamamlama derdindesiniz mecburen beklemeniz ve oyunu bitrmeniz gerek yani en azından güncellemenin izin verdiği kadar haa gidipte her bulduğunuz satmayın ilerde lazım oluyor en az %40 veya %50 ye geldiğiniz de ormana her daldığınız da size gümüş fln veriyor

Aang_27

Aang_27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İşaretlediğim alandaki değerler ekran görüntüsündeki gibi olursa %79'u tamamlanmış oluyor.
Tüh yazık oldu ben sayfalar için kırık anahtar biriktiriyorum kırık anahtar çıkmıyor biri de yorumda ilerde kırık anahtar lazım oluyor dedi 2 defa lazım oldu bir daha lazım olur diye harcamıyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

Silinen üye 59968

pc save dosyası atabilicek var mı %28 de birşey oldu duvarda takılı kaldım load yapıcam diye saveledim orayı

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Tüh yazık oldu ben sayfalar için kırık anahtar biriktiriyorum kırık anahtar çıkmıyor biri de yorumda ilerde kırık anahtar lazım oluyor dedi 2 defa lazım oldu bir daha lazım olur diye harcamıyorum
Ben de lazım olur diye harcamıyordum oyunun başlarında lazım oldu birkaç sefer sonradan görevlerde işime yaramayınca harcadım şuan 2 tane kaldı kırık anahtar bişey olmaz herhalde oyun bir şekilde karşımıza çıkartıyor zaten

yamakas15

yamakas15

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
böyle bi hata çıkıp kapanıyor oyuna giriş yapamıyorum clear dosyasıda aynı hatayı veriyor

hata.png

niajesti

niajesti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Farm taktiği veya hilesi varmı acaba ?

Zaza

Zaza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyası lazım 100 de 30 lara kadar biten kısım için

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyunun para hilesi yok mu ?

gollem55

gollem55

Kredi
0$
Treasure Of Nadia kayıt dosyalarım -Renpy- klasörümde bulamadım.. nereye kaydoluyor

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Üst Alt