Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunu oynadıktan sonra diğer oyunları oynayasım gelmedi adamlar gerçekten yapmış ya

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Oyunun başrol karakteri yine Brad'mi

AlexMercer

AlexMercer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun çevirisinin paralı olması üzdü bu arada.Neden paralı yaptınız diyip bir isyanda bulunmuyorum tabiki sonuçta buda bi iş ama açıkçası hangi oyun olursa olsun para vermeye karşıyım.Yinede elinize sağlık

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunun çevirisinin paralı olması üzdü bu arada.Neden paralı yaptınız diyip bir isyanda bulunmuyorum tabiki sonuçta buda bi iş ama açıkçası hangi oyun olursa olsun para vermeye karşıyım.Yinede elinize sağlık
Oyunu oynayınca eminim verdiğin paraya değeceğini düşüneceksin çünkü her açıdan çok güzel yapılmış bir oyun hikayesi falan seni sürüklüyor ama RPGM Türü sevmiyorsan farklı yani oyunda sürekli görev yapıyorsun 👍

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Dün olmamıştı hallettim işlemleri admin ödeme bildirimi de yaptım şimdi olması lazım.

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Admin android de envanter nasıl açılıyor? Mouse sağ takın yapın diyor telefondan oynuyorum ben

DeaDPooL35

DeaDPooL35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerçekten doğru keşke imkanım olsaydı bende çok almak istiyorum ama işte uzaktan bakarak yetiniyoruz :)

X

xteen1225

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun Türkçesi için satın alım yaptım. Lütfen onaylayın.

A

ArifBerkay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun şu anda ücretsiz bir şekilde Türkçe mi?

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu oyunu almak istiyorumda şu ödeme sorun çıkarıyor inşallah ilerki zamanlar da ödeme sistemi kolaylaşır dostlarım telefondan oyunlarda pek zevk alamıyorum tablet aldım kendime 1 gb ram var 32 gb renpy oyunlarını biraz küçümsedim galiba bazı oyunlar kasıyor bu uzun zamandır beklediğim oyunu alsam tablete atsam kasma sorunu yaşarmıyım sizce ? 10.1 inç olması harika keyifli oluyor ne yalan söyleyeyim 🙂

Edit: ödeme en sağlıksı kaçta olur mesela bu saate bile ödeme yapılırsa oyunlarda erişim verilebilir mi dostlarım teşekkür ederim simdiden.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
şu oyunu almak istiyorumda şu ödeme sorun çıkarıyor inşallah ilerki zamanlar da ödeme sistemi kolaylaşır dostlarım telefondan oyunlarda pek zevk alamıyorum tablet aldım kendime 1 gb ram var 32 gb renpy oyunlarını biraz küçümsedim galiba bazı oyunlar kasıyor bu uzun zamandır beklediğim oyunu alsam tablete atsam kasma sorunu yaşarmıyım sizce ? 10.1 inç olması harika keyifli oluyor ne yalan söyleyeyim 🙂

Edit: ödeme en sağlıksı kaçta olur mesela bu saate bile ödeme yapılırsa oyunlarda erişim verilebilir mi dostlarım teşekkür ederim simdiden.
Satın alım yaparsanız admin şu anda aktif onaylıyacaktır. Oyun bazı sahnelerde biraz kasabilir ama o cihaza göre.

Üst Alt