Timestamps, Unconditional Love Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Timestamps, Unconditional Love Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
MrKrios

MrKrios

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna başladığında blablabla dan sonra beyaz ekran da kalıyor ses var görüntü yok

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Aynen Bende ismim yazıpta oyuna başlayınca bembeyaz ekranda konuşmalar geliyor ve anne ve kızıının kavga ettiğini göyeldiği yerde kalıyor. ilerlemiyor. Görüntü gelmiyor. Lütfen bilen birisi yardımcı olabilir mi?Ekli dosyayı görüntüle 6174

oyuna başladığında blablabla dan sonra beyaz ekran da kalıyor ses var görüntü yok
Bilgisayarınıza " Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable Update 3 RC " indirip kurmanız gerekiyor. Bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

H

Hardcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10. günde evde kendimizi nasıl rahatlatıyoruz acaba

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kendimi Nasıl rahat ettircem takılıp kaldım??

F

flexer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açtım lakin dili türkçeye alamadım bilmediğim nasıl halledebilirim

F

flexer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tertemiz kör olduğumu farkettim, şimdi gördüm :d

N

nextlove

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunda üçüncü gün sanırım gaz ile olan sahneden sonra ipuçlarını ara diyor (youtube dan baktım haritada hotel sanırım açılması gerekiyor ama sol üst kısımda açılması gereken yerde işaret çıkmıyor) bu kısmı geçemedim nasıl düzeltebilirim.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyunda üçüncü gün sanırım gaz ile olan sahneden sonra ipuçlarını ara diyor (youtube dan baktım haritada hotel sanırım açılması gerekiyor ama sol üst kısımda açılması gereken yerde işaret çıkmıyor) bu kısmı geçemedim nasıl düzeltebilirim.
Evdeki çıkış kapısının önünde, yerde bir kart var. Onu aldıktan sonra otel açılıyor.

Üst Alt