Timestamps, Lost Love - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Timestamps, Lost Love

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R11 PE
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Timestamps, Lost Love.jpg

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var... İyi oyunlar

Paylaşılan Tarih: 18.08.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R11 PE
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce, Rusça, İtalyanca
Oyun Boyutu PC: 5.21 GB
Türkçe Çevirisine Ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Lost Love oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS 64

MIXDROP - MEGA

GÖRSELLER

JH2A-Day12-026-min.jpg JH-day12-004-min.jpg Librairy-Day12-007-min.jpg

Son düzenleme:
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Timestamps oyununun 2. oyunu. Hikaye gittikçe ilginçleşiyor. Geçmişe gidip Juli ve Heather'ın gençlik hallerini görüyoruz. Bu da ilk oyun gibi gayet güzel ve kaliteli. Devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
I

ihale0147

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kullanici adını giriyorum fakat şifrede yazamiyorum ?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
kullanici adını giriyorum fakat şifrede yazamiyorum ?
Bu konudaki linklerde oyunun İngilizce sürümü mevcut. Eğer buradan indirdiysen giriş yapman gerekmez. Eğer Türkçe olan diğer konudan indirdiysen şifre gözükmese bile yazılıyor. Fakat şu anda oyun Beta sürecinde olduğu için "Destekçi Plus" ya da "Timestamps, Lost Love SEZON 2 Türkçe Beta" satın almadığın sürece oyuna giriş yapamazsın. Eğer satın almak istemiyorsan bir süre oyunun Beta sürecinden çıkmasını beklemen gerekiyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
indirdim türkçesi yok

ardakes

ardakes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2475

GENEL BAKIŞ
Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Paylaşılan Tarih: 25.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R3
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce, Rusça, İtalyanca
PC Dosya Boyutu: 1.65 GB
MAC Dosya Boyutu: 1.65 GB

Oyun Konuları
33DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Lost Love oyununu çalıştırın.
Forumda bu oyunun sezon 2 sini gördüm o türkçe bu ingilizce buradaki hikayenin devamı mı yoksa türkçesi mi ondan önce bunu oynamalı mıyım?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
F

fnccapt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şifreyi yazamıyorum yardım edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 8
T

Thief07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar iki sezonuda oynadin konu mükemmel devamini bekliyorum sabırsızlıkla adultoyun ceviri ekibine teşekkürler devamini bekliyoruz

D

Darklaser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümü tam olarak ne zaman gelir bilgi var mı? ve çeviriler için teşekkürler.

Üst Alt