The Twist Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe The Twist Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.52
S

sifeniks

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Merhaba. Bu oyunun en son kayıt dosyası kimde var.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Üzdü. Dönüş için teşekkürler.

S

Son Ronin

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
KST adlı yapımcımız tarafından yapılmış bir oyun. Oyunumuz 2016 yılından bu yana geliştiriliyor. Yapımcımız oyunu keşke daha erken bitirmiş olsaydı. çünkü günümüze göre oyunda pek çok eksiklik ve görsel anlamda yetersizlik mevcut. Bir nevi oyunu tutan yapımcı, yapımı uzattıkça uzatmış. Oyunu oynamaya başlarken bir nevi ''modlu Sims 4'' oynadığınızı düşünmelisiniz. Görsel anlamda beklentiniz de bu yönde olsun.

Öncelikle hayatımda oynadığım en uzun soluklu oyunlardan birisi oldu. Bir süre sonra oyunu bitirmek bir işkenceye dönüştü çünkü rehber olmadan ya da rehbere uymadan oyunu oynamanız söz konusu bile değil. Aynı zamanda oyun Unity ile yapıldığı için oyunda birçok aksaklık var. Oyuna şu an başlamak isterseniz çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Oyunun en büyük sıkıntılarından bir tanesi bekleme ekranları, odadan odaya geçmek için; belli sahneleri görmek, bazı yerleri ileri sarmak, hatta ve hatta oyunun zamanını ileri sarmak için bile 5-6 saniye bekliyorsunuz. Evin başka bir odasından başka bir odasına geçmek için her zaman 5-6 saniye beklemek zorunda olduğunuzu bir düşünün. Aynı zamanda en iyi sisteminiz bile olsa bilgisayarınız ısınıyor, çünkü oyunda optimizasyon sıkıntı var.

Oyunda kendi başınıza bir şeyleri çözmek gibi bir şey söz konusu değil. Hayatımda birçok oyun oynadım ama bu oyunda direkt olarak rehbere bağlısınız. Bu da keşfetme ve oyundan zevk alma duygunuzu azaltıyor. Askeri bir disiplin ve düzen ile oyunu oynamak zorundasınız. Aynı zamanda sakın hile yapmayı düşünmeyin, belli şeyleri zamanından önce yaparsanız oyunu kırma ihtimaliniz var. Oyunu kırarsanız oyunu bitiremezsiniz. Bundan dolayı hileyi bazı sahnelerdeki tekrardan kurtulmak için yapmalısınız. Sakın ola ki hileyi kafanıza göre kullanmayın. Her daim bir gözünüz rehberde olsun.

Oyunda herhangi bir hikâye unsuru bulunmuyor. Klasik bir ev hikâyesini oynuyoruz ve ana amacımız kasabadaki bütün kadınları elde etmek. Yani anlayacağınız gene bir üvey anne ve üvey kız kardeş hikâyesi sizleri bekliyor olacak. Bundan dolayı hikâye konusundaki beklentiniz çok büyük olmasın. Yaptığınız seçimlerin hikâyeye etkisi inanılmaz derecede az. Oyunda yapacağınız bazı seçimler sadece sahneleri değiştiriyor, hikâyeye hiçbir etkisi yok. Sadece ''Billy'' ve ''Üvey Babamız'' ile yaptığınız seçimler kısmi olarak değişimlere yol açıyor. Bundan dolayı bu seçimleri yaparken biraz dikkat edin. Onun haricinde yazılmış çok basit bir hikâye var ve siz de bu hikâyeyi oynuyorsunuz. Oyunumuzda bir kasaba var, yani oyunda geziyorsunuz. Bir nevi oyunun kısmi bir açık dünyası var.

Oyunda 11 tane karakter bulunuyor, bu karakterleri belli şekilde elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki görsellik herkese hitap etmiyor, dediğim gibi oyunu oynarken bir Sims 4 oynuyormuş havasına bürünmeniz gerekli. Oyunun geliştirme süreci 2016 yılında başlamış, oyundaki görselliği de buna göre değerlendirmeniz gerekli. Oyundaki karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel ancak neredeyse çoğunu kendi zevkinize göre modelleyemiyorsunuz. Aslında karakterler gerçekten güzel ancak yapımcının seçtiği gerek ten rengi, saç stili, dövme stili, aksesuar seçimi gerçekten çok yetersiz kalmış. Özellikle bazı karakterleri özelleştirmeye başladığınız zaman bunu anlıyorsunuz. Keşke her karaktere istediğimize göre biçim verebilseydik, oyunun en büyük eksikliklerinden birisi bu. Oyundaki görsel sahneler ise türüne göre güzeldi, bazı yerlerde açı ayarlama sıkıntısı çokça kendini gösteriyordu. Hareketli animasyonlar da güzeldi ancak belli yerlerde yapımcı o kadar uğraşmamış ki karakterin cinsel organı kadının göbeğinden dışarı çıkıyordu.

Her karakterin kendine ait bir kişiliği var ancak karakter derinliği diye bir şey yok. Bundan dolayı oyuna olan ilginizi ilerledikçe kaybetmeniz muhtemel. Her şey cinsel bir ilişkiye bağlı olarak kurulmuş. Oyunda dominant karakterler var ancak bu bile cinsel bir ilişki için, yoksa hikâye anlamında üzerine bir şeyler eklenmiyor. Aynı zamanda bu denli uzun bir oyunda arka planda hiçbir müzik yok. Bu oyunu oynamayı büyük anlamda keyifsiz hale getiriyor. Oynadığımız oyun normal uzunlukta bir oyun değil, benim hayatımda oynadığım en uzun oyunlardan bir tanesi oldu. Oyundan bazı zamanlarda o kadar çok baydım ki oyunu bitirmem 2 haftamı aldı. Ara vermeden oynasanız bile yaklaşık 4 günde anca bitirirsiniz.

Buraya yazılacak aslında çok fazla şey var. Oyun belli anlamlarda günümüze göre gerçekten çok yetersiz kalmış. Oyunun son aşamalarında birçok kostümlü etkinlik oluyor, bu bir nevi oyuna güzellik katmıştı. Karakterleri kendi zevkimize göre modellesek, oyunun arka planında güzel müzikler olsa, oyun biraz daha iyi bir şekilde optimize edilmiş ve görev sistemi bu kadar katı bir şekilde işlenmese her şey daha güzel olabilirmiş. Oyunu büyük bir sabırla oynamanız gerekli, oyun harem tarzında ilerliyor. Bu kadar çok görev yapmanıza rağmen oyunun sadece bir tane sonu var, final için özel bir veda sahnesi bile yapılmamış. İnanın bana bu kadar görev yapmaya değmiyor, oyun sizleri bir süre sonra çok sıkıyor, sanki boğazınıza biri yapışmış da nefes alamıyormuş gibi oluyorsunuz.

Bu türe hasta olan kişilerin oyunu beğenmesi muhtemel ancak 1000 adımlık görev sistemini yapabilecek ve bundan zevk alabilecek oyuncu sayısı ne kadar fazla bilemiyorum. Elimizde ortalama bir oyun bulunmakta ve tarzı itibariyle herkese hitap etmiyor. Oyunumuz final vereli 1 ay oldu, umarım konu en kısa sürede güncellenir.

Buraya bir rehber ve bir tane de müzik linki bırakıyorum. Oyunu oynarken oyunun uzunluğundan o kadar baydım ki '' Frank’s Choice'' dinleyerek oyunu oynadım :D
Katılıyorum umarım yeni oyununda da bu kadar bezdirici olacak şekilde uzun olmaz.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Katılıyorum umarım yeni oyununda da bu kadar bezdirici olacak şekilde uzun olmaz.
Açıkçası yeni oyununa baktım ancak orada da işler aynı şekilde devam ediyor gibi gözüküyor. Şu an ikinci oyunu hala çok kısa, yapımcıların tutan projelerini bu denli uzatması ya da tekrardan ayın şekilde oyun yapmaları çok üzücü. Umarım bu hatadan kısa zamanda döner. Çünkü The Twist gibi uğraştırıcı bir oyunu hayatımda oynamadım :D

S

Son Ronin

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Açıkçası yeni oyununa baktım ancak orada da işler aynı şekilde devam ediyor gibi gözüküyor. Şu an ikinci oyunu hala çok kısa, yapımcıların tutan projelerini bu denli uzatması ya da tekrardan ayın şekilde oyun yapmaları çok üzücü. Umarım bu hatadan kısa zamanda döner. Çünkü The Twist gibi uğraştırıcı bir oyunu hayatımda oynamadım :D
Haklısın,ben the twist'i oynarken iyiki walktroguht'u var demiştim ona rağmen sıktı oyun ama, yeni oyunun henüz başların da the twist fiyaskosunun farkındaysa yeni oyunda umarım böyle bir gereksiz uzama yapmaz yapımcı.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Haklısın,ben the twist'i oynarken iyiki walktroguht'u var demiştim ona rağmen sıktı oyun ama, yeni oyunun henüz başların da the twist fiyaskosunun farkındaysa yeni oyunda umarım böyle bir gereksiz uzama yapmaz yapımcı.
Pek farkında değil gibi gözüküyor. Umarım aklını başına alır. Her ne kadar ikinci oyununda yenilikler de olsa global forumlarda oyunu değerlendirenler aynı şeylerden şikayet ediyordu. Bakalım zamanla göreceğiz artık :)

S

Son Ronin

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Pek farkında değil gibi gözüküyor. Umarım aklını başına alır. Her ne kadar ikinci oyununda yenilikler de olsa global forumlarda oyunu değerlendirenler aynı şeylerden şikayet ediyordu. Bakalım zamanla göreceğiz artık :)
Umarım alır çünkü grafikleri çok hoşuma gitti :D

C

Cozi

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Admin para verdim aldım ama kurulumunda trojan çıkıyor ne iş

H

hellomayk

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
RAR'dan çıkartırken şifre istiyo

murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
bu oyunun rehberi felan var mı

efecansht

efecansht

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
Oyunun orjinali seklini discord bulamıyorum

efecansht

efecansht

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
STS birebir aynı çevrildi herhangi bir oynama yapılmadı orjinalinde de bu şekilde. Twist de dediğiniz gibi değişiklikler yapıldı orijinal versiyonu ayrı bir paket olarak erişime çıkacak sadece discord sunucumuzda paylasilacak.
bunu diyorum paylaşım yaptıgınız

Üst Alt