The Secret of the House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret of the House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 23
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhabalar 15 gundeyim son görev etrafa bakın diyor sonra büyükanneyi havuzda tek bulacaksın diyor ama gidince tek değil neden böyle oluyor oyunu hizliya alınca büyük annenin görevi çıkıyor ama bu sefer oynanmıyor bı yardımcı olun ya
Pasta dükkanına gidip kediye tıklaman gerekmete ondan sonra havuza gidiyor ve büyükanneyi orada buluyorsun sonra da Debra'nın odasına gitmen gerekiyor ve gün bitiyor.

Escobar1945_

Escobar1945_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber de öyle ama ya bizde bi yanlışlık var ya da oyunda kaç sefer baştan başlayıp tekrar denedim olmuyo hepsini baştan yapıyorum yine aynı şekil

Enes4545

Enes4545

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yeni gücelleme ne zaman gelir acaba ?

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ardından oyun donup sizi oyundan mı atıyor ya da bekledikten sonra devam edebiliyor musunuz?
Hayır öylece donuyo hızlı bir şekilde başlaya bastığımda oyuna giriyor gayet oynuyorsun sorunsuz ama menü tuşuna basıp kaydetmek istediğimde yine donup kalıyor tek yaptığı oyun başladığında hızlıca başlaya basıp oyundan hiç çıkmadan bitirmek bu da mümkün değil zaten. Sorunun ne olduğunu çok merak ediyorum

7

73cane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admincim ben 21.gün ü de bitirdim güncelleme geldi mi çünkü oyun indirme butonları ve oyun yok ortada sadece yorumlar var

A

Alibeyy19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gün gün save yok mu acaba . 11 günü geçemedim . Svetlana nın kutuları taşıdım annesi yok gözükmüyo konuşamadım onunla

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Gün gün save yok mu acaba . 11 günü geçemedim . Svetlana nın kutuları taşıdım annesi yok gözükmüyo konuşamadım onunla
Otomatik saveler oluyor veya kendiniz save almalısınız. Aldığınız hata içinde rehbere bakabilirsiniz veya discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

A

Alibeyy19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Otomatik saveler oluyor veya kendiniz save almalısınız. Aldığınız hata içinde rehbere bakabilirsiniz veya discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Aga denedim saveyi 2 gündür buna uğraşıyorum. Discord da yazdım geri dönüşler de bu şekildeydi. Geçemedim bi türlü

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Aga denedim saveyi 2 gündür buna uğraşıyorum. Discord da yazdım geri dönüşler de bu şekildeydi. Geçemedim bi türlü
Oyun da baya bug var. Ben 7.güne kadar sabredebilmiştim yapımcı baya zor bir oyun yapmış.

A

Alibeyy19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save atsam biri geçse bu svetlana görevini olmaz mı 11.günü geçse yani

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
devamı ne zaman gelır ve bu tarz oyun tavsıye edebılırmısınız dıl onemsız