The Secret of the House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret of the House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 23
R

Reespect

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. de yada 9. günde otlanın tüm eşyaların topladım ama birleşmiyo.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Reespect Oyunun YouTube üzerinden günlere ayrılmış şekilde rehber videolarına ulaşabilirsin. Neyi eksik yaptığını o şekilde öğrenebilirsin.

K

KolsuzPizza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tornavidayı alamıyorum youtube dan baktım oynanış videolarında aynısını yaptım alınmıyor nedenini bilen var mı ?

Emre_gng

Emre_gng

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 12 gününe kadar olan versiyonda zip olarak yüklendi nasıl açıcam Zarchiver üzerinden ne yapmam lazım

Emre_gng

Emre_gng

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fifi nin pisliğini temizle diyor gün 2 de ama etrafta köpek yok pislik yok oyun videolarını izledim köpek var bende köpek yko

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Fifi nin pisliğini temizle diyor gün 2 de ama etrafta köpek yok pislik yok oyun videolarını izledim köpek var bende köpek yko
Bir görevi yapmamış veya eksik bırakmışsındır muhtemelen. Köpek farklı noktalarda da duruyor, üstüne basıp kovalayabiliyorsun.

Emre_gng

Emre_gng

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230125-190551_The Secret of the House CH1.jpg
    Screenshot_20230125-190551_The Secret of the House CH1.jpg
    870.8 KB · Görüntüleme: 33
hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
14 gündeyim çiçekler için saksı gerekiyor youtube videoalarında mutfakta gözüküyor gidiyorum oraya tıklıyorum çıkmıyor nerede bu saksı bilen var mı

A

Adult46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ariadneyle konustuktuktan sonra kocasının yanına gidiyorum ama kocası arabayla gitmiyor aynı yerde durmaya devam ediyor

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güne başladığında köpek odanda olmalı o paketi ısırmaya çalışıyo sonra onu alıp oturma odasına götürüyosun sağa sola işiyo onu da süngerle temizliyosun

R

Rasengan35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun çizimleri baya iyi çizimleri buna benzer başka oyunlar varmı ?

Üst Alt