The Secret of the House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret of the House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 23
tayfun1199

tayfun1199

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
köpeği mektuptan uzak tut,odanda görürsen salona koy köpeği yoksa mektubu parçalıyor ve game over

A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galiba aşırı itaatkarım 2 günde kayb etdim🥲

Yayyak

Yayyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar iğneyi bulamıyorum 1 ikincisi ise parkta ki kadınla konuşuyorum markete gidip adamla da konuşuyorum ama ilerleme yok yardımcı olabilecek varmı rehbere de bakıyorum ama yok

V

VAFELKA!

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selamin aleykum, abi 16 bolumde takildim ben birisine sor diyor sormadigim adam kalmadi oyun irerlemiyor

highborn

highborn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz görevleri olan oyun
Bu tarz görevleri olan oyun mu arıyorsun yoksa çizim tarzı benzer olan mı?
Yani the secrett oynadım zevkliydi ardından biraz araştırdım summer ı buldum ve beni benden aldı 2 3 gündür soluksuz oynuyorum şuan bitmek üzere sadece beden dersini a+ yapamadım herneyse bir yerde hata var ama çozülecektir ancak bittikten sonra aylak kalmak istemiyorum tek skıntı bu :))

highborn

highborn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar iğneyi bulamıyorum 1 ikincisi ise parkta ki kadınla konuşuyorum markete gidip adamla da konuşuyorum ama ilerleme yok yardımcı olabilecek varmı rehbere de bakıyorum ama yok
İgne bi masa yada yatak gibi birşeyin dibindeydi diye hatırlıyorum köşesine kalıyor youtubede videoları vardı

A

aliakbar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin tezlikle yeni version gelsin lutfen!

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
16 gunde debranın kocası oturma odasında olması gerekıyormus ama yok acaba bugamı gırdı

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 15. Günde takıldım para eksik 4.000 istiyor ama bende 3.800 var ne yapmam para bulamıyorum

KonoEgeDa

KonoEgeDa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rita ile buluşacağım yer çıkmıyor nasıl düzelebilir ?

M

MaviBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7. Günde bahçe kapısı çıkmıyo ne yapabilirim silip tekrar indirsemmi? Acil nolur

M

MaviBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eyer yapamazsam silip rehpere göre yapacam herşeyi 😅

B

Buraksonmez610

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
12 bolum bitti devamini indirdim ama nereye atacam ve digerini silecekmiyim