The Secret of the House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret of the House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 23
Ahmwt1905

Ahmwt1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buzzy nerede olduğunu bilen var mı

P

pikacu5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kahve makinesini yapabilen varmk rehber videosunu izliyorum birebirnyapiyorum ama kucuk demlik cıkmiyor piyasaya

OdiyarO

OdiyarO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece geçirilen zaman artsın diye sahne geçişleri arasında saçma sapan bir yavaşlık var, o da yetmezmiş gibi görevleri yaparken boş boş bekletiyor, tamamiyle saçmalık

krall11

krall11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatınızda oynayacaginiz en boktan görevli oyunu oynamaya hazır olur. Ulan o kadar boş ve gereksiz görev koymuşsun insan bari bir konumlar arası kısayol koyar 5 defa oturma odasından markete gönderiyo bir de bu görevleri yaparken bekleme olayını da anlayabilmiş değilim. Hergun temizlik hergun temizlik ben kendi evimi bu kadar temizlemiyorum . Onun dışında eğer 2d, milf, mature tarzı seviyorsaniz hikayesi karakterleri tam size göre çizimleri 2d oyuna gore güzel.

Moderatörün son düzenlenenleri:
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun arkadaşlar baya zor sürekli görev var birde

Son düzenleme:
T

themir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9. günde kedi için köpek kasesini al diyor mutfakta duruyor ama alınmıyor yardımcı olabilecek birisi var mı ?

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
adece büyükanneniz havuzda, onunla konuşmam gerekiyor ama olmuyor havuzda bug olmuşlar zaten onunla konuşsam görev bitirip 16. Güne geçmem gerekiyor oyun beni çok yıprattı

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler ılk bolumu oynadım mektubu sakladıktan sonra bıtıyormu yoksa ben bıryerde hatamı yaptım cok kısa surdu

A

Akino

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya bu oyun niye zor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst Alt