The Promise Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Promise Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.79
K

Kemran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyundan sürekli atıyor

0

07ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
para hilesi istersen yardımcı olabilirim.ama gidişatı degiştirmiyor.ben 5 milyon hilesi yaptım ama gidişatı gene aynı.

Save Editor Online bu siteye girin.savelediginiz dosyayı siteye yükleyin.save dosyasının içerigi açılacaktır. ordan degerleri degişebilirsiniz. çokda kurcalayıp oyunu bozmayın.sadece para yazan kısımı degişin yeterli. aksi takdirde oyun bozulur hata alırsınız veya buga girersiniz demedi demeyin. bu taktigi ben tüm oyunlarda denedim.son olarak en altta kaydet ve indir var dosyayı indir.oyunun klasörüne at. bunu oyun kapalıyken yapın. oluşabilecek hatalardan ben sorumlu degilim. bilmiyosanız yapmayın.iyi eglen

oyun gayet güzel sürükleyici. tabi hile yaparak oynadım :D güncelleme bekliyorum.0.76 gelirse yeniden indiricem.
knk o verdiğin site he türlü hile çalısırmı mod olarak :)

0

07ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
para hilesi istersen yardımcı olabilirim.ama gidişatı degiştirmiyor.ben 5 milyon hilesi yaptım ama gidişatı gene aynı.

Save Editor Online bu siteye girin.savelediginiz dosyayı siteye yükleyin.save dosyasının içerigi açılacaktır. ordan degerleri degişebilirsiniz. çokda kurcalayıp oyunu bozmayın.sadece para yazan kısımı degişin yeterli. aksi takdirde oyun bozulur hata alırsınız veya buga girersiniz demedi demeyin. bu taktigi ben tüm oyunlarda denedim.son olarak en altta kaydet ve indir var dosyayı indir.oyunun klasörüne at. bunu oyun kapalıyken yapın. oluşabilecek hatalardan ben sorumlu degilim. bilmiyosanız yapmayın.iyi eglenceler.
dosya yuklenmıyor ne yapmam lazım sıteye

0

07ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Doğru söylemek gerekirse ben pek sevemedim bu oyunu. Sebepleri ise; konusu aslında ilgi çekici olsa da bazı diyaloglara acayip kıl oldum :) ve biraz fazla uğraştırıcı bir oyun. Diğer bir sebep ise renderlar açıkçası pek hoşuma gitmedi. Kötü oyun demiyorum kesinlikle sadece hoşuma gitmeyen birkaç noktayı söyledim. Emeğede saygı göstermek lazım o kadar uğraşılmış üstünde. Oyun bitince tekrardan bir dönülebilir. Ha birde bir hile modu eklenirse en azından oynanması daha kolay hale gelebilir

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyun 0-79 olmuş güncellenmiş. iyi tamam indirdimde. açamıyorum erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor.oyun şuan paralımı,paralıysa nasıl indirebildim anlamış deglim.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyun 0-79 olmuş güncellenmiş. iyi tamam indirdimde. açamıyorum erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor.oyun şuan paralımı,paralıysa nasıl indirebildim anlamış deglim.
Oyunu şu an oynayabilmen için içerik ayı etkinliğine erişim alman gerekiyor.

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu sakız nerden alincak arkadaşlar oyun bugdamı kalmış bi el atsanız

0

07ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba Yönetici oyunu yukledım ama oyundakı Saat 0 00 da kalıyor saatı nası layarlamam lazım :(

T

thayke75

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Merhabalar . Saat konusundaki sıkıntı devam ediyor. Sürekli 00 da . Oyunun ilerleyişinde bu saat en önemli kısım.

E

Eraykara0618

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle uzun süren oyunlara galeri hilesi gelmel admin lutfeen

C

cakogs

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$