The Promise Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Promise Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.79
deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
erişim hakkınız yok diyor 18 şubat haftası oyunumu acaba

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
şubat haftası içeriği olan oyunlara erişmek için ne kadar beklemem gerekli herkeze ne zaman açılacak bu oyunlar ?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
şubat haftası içeriği olan oyunlara erişmek için ne kadar beklemem gerekli herkeze ne zaman açılacak bu oyunlar ?
Türkçe Yapay Zeka oyunları ve Türkçe Çizgi Romanlar 7 Marttan sonra herkesin erişimine açılacak. Çevirmenlerimiz tarafından çevirilmiş Türkçe oyunlar ise ayrı ayrı paketlerle beta sürecine geçecek ve Mağazaya eklenecek.

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçe Yapay Zeka oyunları ve Türkçe Çizgi Romanlar 7 Marttan sonra herkesin erişimine açılacak. Çevirmenlerimiz tarafından çevirilmiş Türkçe oyunlar ise ayrı ayrı paketlerle beta sürecine geçecek ve Mağazaya eklenecek.
Yardımcı Olduğunuz için Teşekkür ederim <3

M

Muşa12

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İyi günler herkesin erişimine 7 marttan sonra çıkıcak denmiş fakat halen çıkmadı tahmini ne zaman gelir

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Doğru söylemek gerekirse ben pek sevemedim bu oyunu. Sebepleri ise; konusu aslında ilgi çekici olsa da bazı diyaloglara acayip kıl oldum :) ve biraz fazla uğraştırıcı bir oyun. Diğer bir sebep ise renderlar açıkçası pek hoşuma gitmedi. Kötü oyun demiyorum kesinlikle sadece hoşuma gitmeyen birkaç noktayı söyledim. Emeğede saygı göstermek lazım o kadar uğraşılmış üstünde. Oyun bitince tekrardan bir dönülebilir. Ha birde bir hile modu eklenirse en azından oynanması daha kolay hale gelebilir.

Za1var

Za1var

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spaya nasıl gidicem kartım var ama spa nerede

F

filets

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
0.62 yayınlandı güncellenmesini bekliyorum . Umarım en yakın zamanda güncellenir. Emeğinize sağlık , teşekkürler

niajesti

niajesti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Helene ile evinde buluş helena kim onu bile bilmiyom yardımcı olurmusun

DSemih

DSemih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi hile menüsü beklerdim ama koymamıssınız neden aşk hilesi para hilesi fln?

S

Sgt.Jack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.63 ücretsiz olarak herkese açıldı ne zaman siteye türkçe olarak eklenir acaba ?

H

hate54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence oyun konusu ve içeriği güzeldi ancak tamamlanmamış olması biraz üzücü olmuş:

Üst Alt