The Office Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Office Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3
W

WildClawz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İnternetim olduğu halde oyunu başta açtığımda hata alıyorum yoksay diyince internet erişiminiz bulunmamaktadır diyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
İnternetim olduğu halde oyunu başta açtığımda hata alıyorum yoksay diyince internet erişiminiz bulunmamaktadır diyor
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.
Bu dediğim olmazsa Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.
Bu dediğim olmazsa Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.
Bunlarda olmazsa internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

S

selobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu sorun bende de var windowsta internet bağlantınız yok diyor farklı inte de geçtim vpn de denedim işe yaramadı

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın karakterle oynadığımız oyun önerirmisiniz ? Fahion business, The office ve jessica oynadım

melihbykcm

melihbykcm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son 1 sene önce güncellenmiş. Güncelenme zamanı gelmiş artık güzel oyundu

oguzhan1

oguzhan1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yeni yükledim ama bu hatayı alıyorum.

1.png

F

Ferid1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girdigimde sifre isim ekraninda hata veriyor yoksaya basdigim halde tekrarlaniyor

Üst Alt