The Office Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Office Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3
A

agokkaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum 😊 konulu ve uzun süreli oyunlara bayılıyorum 😊

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Female MC oyunları oynamak bana biraz tuhaf hissettiriyor, bu size de (erkek oyunculara) oluyor mu ? :)

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu oyun aşka olan inancımı yok etti, ben elendim arkadaşlar. Siz devam edin. MC ye de Nathan'a da yazıklar olsun :D Nathan'nın vizyonsuzluğunu söylemiyorum bile. Ne adam ama ya, ahahahah :D

İsimsiz71

İsimsiz71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda ses yoktu yeni güncelleme ile geldimi ?

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan linkler açık betadan çıktı mı acaba

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu ana karakterin kadın olduğu oyunları çoğu insan gibi ben de hiç sevmiyorum empati yapamadığım için. Ama bu oyun bu türe karşı olan tüm önyargılarımı yıkıp attı. Demek ki gerçekten kaliteli yapılırsa tür farketmeksizin herkesin beğenebileceği bir yetişkin oyunu yapmak mümkünmüş. Oynarken kendimi tam bir orospu gibi hissettim. Galiba kadın olsaydım teşhirci sapığın biri olurdum.
Ayrıca çeviriye edecek laf yok. Yine döktürmüşsünüz elinize sağlık.
En azından dürüst :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Çeviri için tesekkurler ama Şahsen tavsiye etmiyorum. 5 para etmez, konu desen yok, oyun icinde karakteri kontrol etmek desen oda yok. Oyundaki tek seçim karşındaki erkek ile yatmak istermisin, istemezmisin okadar. Oyun boyunca hiçbir diyaloğu okumadim, hızlı geç tuşuna bastım ve geçtim. Seçimlerde zaten dediğim gibi 2 secenek var, ben hep vur bana seçeneğini seçtim 😅😅 ofisteki herkes karakteri yedi bitiridi. Kisaca indirmeyin, hakkinizi baska bir oyundan yana kullanin. İnanın gram zevk alamayacaksınız oyundan.
Fikrine saygı duyuyorum ama, oyunun amacı, senin istediğin şey ile uyuşmuyor. Eğer, hem çok iyi hikayesi olsun, hem de adult olsun istiyorsan, öyle bişi yok. Onu aklından çıkar. Mc ateşli bir hatun, ve çevresinde ki erkekler de onu paketlemeye çalışıyor, sana da bu durumda malzeme çıkıyor işte. Başka nasıl anlatırım bilemiyorum. Kaldı ki, Erkek Mclerin olduğu oyunda da aynısı oluyor. Sanki başka erkek yokmuş gibi, bütün dişiler ya sana veriyor, ya da senin için savaşıyor. Gerçek ise, kesinlikle böyle değil. Yine de isyanını anlıyorum ama, çok şaapma yani. :)

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ana karakterin kadın olduğu oyunları çoğu insan gibi ben de hiç sevmiyorum empati yapamadığım için. Ama bu oyun bu türe karşı olan tüm önyargılarımı yıkıp attı. Demek ki gerçekten kaliteli yapılırsa tür farketmeksizin herkesin beğenebileceği bir yetişkin oyunu yapmak mümkünmüş. Oynarken kendimi tam bir orospu gibi hissettim. Galiba kadın olsaydım teşhirci sapığın biri olurdum.
Ayrıca çeviriye edecek laf yok. Yine döktürmüşsünüz elinize sağlık.
yoruma koptum ya :D :D kadın karakter olunca baş rol daha iyi aslında erkekte empati de olmuyor tüm kadınlar sana veriyor :D kadında empati olur ne hisssetiğini ne yapmak istediği az buz farkındalık yaratıyor . oyun grafik anlamında süper kaliteli gerçekmiş gibi hissettirir :) kadını kaltak yaptık zaten kadın olsak yaşadığımız yere göre değişik hayat :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

sqndal

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunlar herkesin erişimine açık mı

Melih76

Melih76

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Cloud dan inmedi link hatalı olabilir bilginize.

Üst Alt