The Intoxicating Flavor Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Intoxicating Flavor Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8.4
T

The_darkprince

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklerde bir sıkıntı yok. VPN açıksa kapatınız veya başka bir tarayıcıdan deneyiniz.
haklısınız vpn den dolayı reklamı geçemiyormuşum kapalı olunca linkl geldi teşekkür ederim

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
çok agır bi hikayesi var resmen beynim yandı çevirisi pek iyi olmamış ama anlaşılırlık var.10 üzerinde 6 verebilirim.

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Çeviride gördüğünüz hatalar veya anlam bozuklukları fazla mıydı? Ekran görüntüsü aldınız mı?
hayır ekran görüntüsü almadım. bir çok yerlerde anlam bozuklugu vardı. ama efeksel veya görüntü bozuklugu asla yoktu. grafikler gayet güzeldi. hatasız bir oyun. çevirisinde biraz daha anlamlı kelimeler veya cümleler kulanılsa oyunu anlamakda zorluk çekmeyiz. bazı kelimeler eksik.bazı cümlelerde bozukluklar var. hemen hemen bir çok yerde. emege saygı duyuyorum.gayet başarılı. çeviride çok bariz sıkıntılar var.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
hayır ekran görüntüsü almadım. bir çok yerlerde anlam bozuklugu vardı. ama efeksel veya görüntü bozuklugu asla yoktu. grafikler gayet güzeldi. hatasız bir oyun. çevirisinde biraz daha anlamlı kelimeler veya cümleler kulanılsa oyunu anlamakda zorluk çekmeyiz. bazı kelimeler eksik.bazı cümlelerde bozukluklar var. hemen hemen bir çok yerde. emege saygı duyuyorum.gayet başarılı. çeviride çok bariz sıkıntılar var.
Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Geri bildiriminiz için teşekkürler. Çevirisini kontrol edeceğiz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kafa karıştırıcı gerçekmi yoksa rüyamı bilemiyorsun. Farklı hikaye farklı karakterler. Kötü bir oyun değil ama güzel de değil bence.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyun zaten biraz ağır, anlaşılması zor bu duruma bir de çeviri hatası eklenince iyice sıkıntı. Oyunu Türkçe konudan indirdiğimi bile unuttum, yapay zeka çevirmiş gibi bir durum söz konusu. Buraya bir örnek bırakacağım.

Kolunu kırmamı mı istiyorsun ? Onu (ya da kolunu)kırmadan önce elini (kolunu) çek. Ve bir daha kardeşim ile arama girme ! Olsa daha anlaşılır olmaz mıydı ?
Ablam diyemez çünkü kendisi kardeşinden ay olarak büyük. Küçük kardeşim ya da kız kardeşim olarak bile çevrilebilirdi.
Bu gibi hatalar bayağı var, 1-2 tane değil yani. Abartı olabilir belki ama, 8-10 replikte bir bot çevirmiş gibi çeviri var.

Alice uyumak zorundayım ?????

Ben şimdi çeviriyi kendi kafamda mı düzelteyim, biraz anlaması olan oyunu mu anlamaya çalışayım ? Alice dediği küçük kardeşi.

Ekli dosyalar

• resim_2022-10-16_054822255.png
    resim_2022-10-16_054822255.png
    988.1 KB · Görüntüleme: 64
  • 1.jpg
    1.jpg
    215.2 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun zaten biraz ağır, anlaşılması zor bu duruma bir de çeviri hatası eklenince iyice sıkıntı. Oyunu Türkçe konudan indirdiğimi bile unuttum, yapay zeka çevirmiş gibi bir durum söz konusu. Buraya bir örnek bırakacağım.

Kolunu kırmamı mı istiyorsun ? Onu (ya da kolunu)kırmadan önce elini (kolunu) çek. Ve bir daha kardeşim ile arama girme ! Olsa daha anlaşılır olmaz mıydı ?
Ablam diyemez çünkü kendisi kardeşinden ay olarak büyük. Küçük kardeşim ya da kız kardeşim olarak bile çevrilebilirdi.
Bu gibi hatalar bayağı var, 1-2 tane değil yani. Abartı olabilir belki ama, 8-10 replikte bir bot çevirmiş gibi çeviri var.

Alice uyumak zorundayım ?????

Ben şimdi çeviriyi kendi kafamda mı düzelteyim, biraz anlaması olan oyunu mu anlamaya çalışayım ? Alice dediği küçük kardeşi.
Öneriniz için teşekkürler, ileteceğim.

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyununda girişinde problem var oyuna girilmiyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu oyununda girişinde problem var oyuna girilmiyor
Yaşadığınız sorunu daha detaylı anlatırsanız size yardım etme şansımız o kadar artar. Oyuna girerken mi atıyor? Oyun esnasındayken mi atıyor? Bilgilerinizi girdikten sonra mı atıyor? Lütfen daha detaylı anlatın.

O

odd61

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yaşadığınız sorunu daha detaylı anlatırsanız size yardım etme şansımız o kadar artar. Oyuna girerken mi atıyor? Oyun esnasındayken mi atıyor? Bilgilerinizi girdikten sonra mı atıyor? Lütfen daha detaylı anlatın.
oyuna tıklayıp kullanıcı adı ve şifre kısmında "hata" yazıyor. yoksay hatayı bildir gibi ibareler mevcut lakin yoksay dememize rağmen ileri aksiyon alınamıyor. aynı hata ekranında kalıyor. ben 2 gün önce yaşadım bu sorunu

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyuna tıklayıp kullanıcı adı ve şifre kısmında "hata" yazıyor. yoksay hatayı bildir gibi ibareler mevcut lakin yoksay dememize rağmen ileri aksiyon alınamıyor. aynı hata ekranında kalıyor. ben 2 gün önce yaşadım bu sorunu
Şuan bazı oyunlarda bu tarz hatalar görülebiliyor bildirdiğiniz için teşekkür ederiz kısa sürede hata giderilecektir.

B

BERKEBABA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
internet erişiminiz bulunmamaktadır hatası alıyorum Mackenzie

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

ana sayfada ıd ve şifremi giriyorum direk hata veriyor. yoksay seçenegini tıklasamda herhangi bir değişiklik olmuyor giiriş ekranında kalıyor

Üst Alt