The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
D

Dogan

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun sürekli atıp duruyor çözüm yokmu?

S

.SU.

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
bir ay önce yükledik oynadık fakar 100 /1 bile ilelemedi oyunun sonona geldiniz diyor hala yüzde 1 mi yoksa yanlışmı oynadık anlamadım

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
bir ay önce yükledik oynadık fakar 100 /1 bile ilelemedi oyunun sonona geldiniz diyor hala yüzde 1 mi yoksa yanlışmı oynadık anlamadım
Ekstra şeyleri tamamlamadığın için öyle envanteri açınca sağ üst bölmede ekstraların hangilerinin tamamlandığı hakkında bilgi var. Ayrıca oyunun ilk sürümleri olduğu için foruma yeni yüklenen güncellemeyle beraber en fazla %4 ilerlemeniz oluyor. İyi oyunlar.

W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
The genesis order ın son güncellemesini indirdim ara sahnelerde donma takılma sorunu yaşıyorum ikili diyalog ve son güncellemenin başında tasha bir hikaye anlatıyor madalyn ile ilgili o sahnede falan takılma donma sorunu yaşıyorum

W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Lust epidemic ve treasure of nadia oyunlarını da oynadım ve bitirdim böyle sahneler oralarda da olmasına karşın böyle bir sorunla karşılaşmamıştım

H

halo43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Treasure of nadianın devamı baya iyi ama şu an oynamaya değmez, içerik olarak çok kısa şu anda

O

oziswer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu telefona indirdim ve ilk bölümde telefonu aç diyor ama öyle bi simge yok nasıl geçicez

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunu telefona indirdim ve ilk bölümde telefonu aç diyor ama öyle bi simge yok nasıl geçicez
Çift parmak ekrana dokun envanter açılacak, envanterin en üstünde telefon mevcut.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
The genesis order ın son güncellemesini indirdim ara sahnelerde donma takılma sorunu yaşıyorum ikili diyalog ve son güncellemenin başında tasha bir hikaye anlatıyor madalyn ile ilgili o sahnede falan takılma donma sorunu yaşıyorum
Öncelikle Android üzerinden oynuyorsanız "Google Chrome" uygulamasını devre dışı bırakın. Daha sonra ;

Geliştirici seçeneklerinden WebView uygulamasını kontrol edin. Eğer WebView seçili ise sorun yoktur. Google Play'den WebView uygulasının güncellemesi var mı kontrol edin eğer varsa son sürüme güncelleyin. Bu işlemlerden sonra oyuna girebilirsiniz.

Bilmeyenler için Geliştirici Seçeneklerini açma:

Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.
Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun.
Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın.
İşlem başarılı olduğunda Siz de Artık Bir Geliştiricisiniz! yazacaktır.

PC üzerinden oynuyorsanız video ayarını düşürmeyi deneyiniz.

O

oziswer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yardım edin alümina bulamıyorum oyunda markette satılmıyor karınca òldüren yapmam lazım başka nerde bulabilirim

rahip633

rahip633

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
önceki seriyi oynamak için bitmesini beklemiştim galiba bunuda öyle yapıcam yarıda kaldımı içim içimi yiyor uyuyamıyorum

JageR

JageR

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Şuan % kaça kadar gidiliyor bu güncellemede ??

Üst Alt