The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
SkeppeR

SkeppeR

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçe kılavuza gerek varmı hikayede ilerlemek için?

WWE

WWE

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda %12 den sonra hikaye bitti diyor devam ettikçe karakter hikayeleri mi oluyor yoksa oynamamıza gerek yok mu

Mehri3333

Mehri3333

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun 2 ci canlı yayın kanal 4 binasında donuyor siyah ekranda kaliyor

Mehri3333

Mehri3333

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hatta oyunda bir sorun var yarısından fazlasını bitirdim hala %7 ve kanal4 binası 2ci yayından önce ve kilisede rahibe bölümünde siyah ekran takılıp kaliyor

N

Nerdy07

Kredi
0$
Oyunu nasıl güncelleyeceğiz ? en son ne zaman geldi

S

serdo1973

Kredi
1$
Merhabalar. Oyunu satın aldığım paket üzerinden bir kaç kere yükleyip silerek, tekrar yükledim. Ancak her seferinde bu sorun oluşuyot. Bunu nasıl çözebilirim ? Adsız.png

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Merhabalar. Oyunu satın aldığım paket üzerinden bir kaç kere yükleyip silerek, tekrar yükledim. Ancak her seferinde bu sorun oluşuyot. Bunu nasıl çözebilirim ? Ekli dosyayı görüntüle 13033
Oyun kurulurken Windows defenderınız veya herhangi bir antivürüs programınızın kapalı olduğundan emin olup clear.exeyi başlatıp tekrar deneyin.

D

darkofstar

Kredi
0$
merhaba oyunu şuanlık bitirdim yeni güncelleme tahmini ne zaman gelir ? ve güncelleme geldiğinde oyundaki save dosyam ile yeni indirdiğim güncel halinde devam edebilirim değilmi ?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
merhaba oyunu şuanlık bitirdim yeni güncelleme tahmini ne zaman gelir ? ve güncelleme geldiğinde oyundaki save dosyam ile yeni indirdiğim güncel halinde devam edebilirim değilmi ?
Kayıt dosyan oyunu silsen de kalmaya devam eder. Yapımcının çıkarttığı her dört sürümde bir, toplu şekilde çevrilip paylaşılıyor.

S

serdo1973

Kredi
1$
Oyunu yüklerken win defenderınız açıkmıydı eğer öyleyse oyunu tamamiyle silin ve antivirüs programınız kapalıyken indirin.
Defender kapalı, herhsngi bir anti-virüs programı kullanmıyorum. Eksik bir program var diyor data dosyasında...
Oyun kurulurken Windows defenderınız veya herhangi bir antivürüs programınızın kapalı olduğundan emin olup clear.exeyi başlatıp tekra

samet_ince12

samet_ince12

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
bu oyunu vipler indire bilir mi yoksa almam mı gerekiyor

M

med37

Kredi
3$
Turkce satın aldım ancak giriş yapamıyorum oyun erişiminin bulunmamaktadır diyor

Üst Alt